Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne és hány órát...

Márkó02 kérdése:

Mennyit kéne és hány órát edzenem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy termet kéne használnom! De itt a közelbe egy normális terem sincs! Ezért fegyencedzést használok! Külön fél-e felhúzások és fekvők! heti háromszor csinálom 3 órát! De szerintem nem dolgoztatom meg annyira az izmaimat mint egy rendes súlyzós edzéssel!
2012. jún. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz semmi képen nem akarsz terembe menni akkor inkább vegyél súlyzokat rudakat fekve nyomó padot STB..

Aztán azon edz sokkal kifizettetőbb, de a legjobb lenne mégis a kondi;)

2012. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ hogy mire kell neked az edzés...ha kinézetre, akkor tényleg a kondi a nyerő, viszont ha erőre, akkor ezis van olyan jó és sokkal egészségesebb is.
2012. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát inkább fizikai erőre! Mert azt mondják hogy a kondi-ban csak az ízületeimet terhelem meg! De ha jól tudom(én is úgy hallottam börtönösöktől) hogy így is tudok felszedni izmot csak nagyon keményen kell dolgoznom és fehérjét kell hogy szedjek! Csak az edzés mennyiségét nem tudom...
2012. jún. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!