Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy a hátsó...

Miért van az, hogy a hátsó combom sokkal jobban fejlődik, mint az elülső? (képpel)

Figyelt kérdés

3,5 hónapja edzek, ami tudom nem sok idő, de a lábam hátulsó részén inkább megfigyelhető a változás, míg elöl szinte semmi nem változott.

Edzésnél is inkább ott érzem a hatást, elöl gyengébb szokott lenni az izomláz, van amikor egyáltalán nincs, vagy csak alig.

Milyen gyakorlatokat ajánlotok, ami jobban megdolgoztatná a lábamnak ezt a részét?


Hátul (kezd lábnak kinézni)

[link]


Elöl (öh, hát igen..:D)

[link]


Bocsánat a kép minőségéért



2013. dec. 29. 15:36
 1/10 Galaxis. ***** válasza:

Nyújtott lábemelést (gépen)

Meg lábtolást(gépen)

2013. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogyha nem fejlődik az a testrész amelyiket fejleszteni szeretnék akkor érdemes változtatni az edzésterven és majd rájössz hogy neked melyik a megfelelő gyakorlat és melyikkel fogsz a kívánt módon fejlődni. Itt tudsz gyakorlatokat keresni!


[link]

2013. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Guggolj válszélességű terpeszben előre néző lábfejekkel, ha teheted ne használj a sarkad alá súlyt, lécet stb. A combod csak vízszintesig menjen le és adj bele mindent :) A combfeszítő gépről se feledkezz meg.
2013. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 oldfirehand95 ***** válasza:

"Miért van az, hogy a hátsó combom sokkal jobban fejlődik, mint az elülső?"

Akkor neked hány lábad van? Négy?

Viccet félretéve variálj a gyakorlatokon. Végezz több gyakorlatot a kvadricepszre.

2013. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nekem pont fordítva van hehe:)
2013. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Kettő van, egy hátsó és egy elülső.;)


Köszönöm a válaszokat, majd keddre valami iszonyú brutálisat próbálok összeállítani, nem lesz kegyelem.:D


Utolsónak: Hát, nem tudom melyik a rosszabb, de elöl elég szánnivalóan néz ki a lábam, pedig imádnám ha jó izmos lenne.:D

2013. dec. 29. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:

a testalkatodon látszik, hogy a hátsó mozgáslánc erősebb az esetedben. azért gyenge a combod első része, mert úgy végzed a gyakorlatokat, hogy a tested erősebb része végzi a munkát. Ez a technikai kivitelezés hibája.


olyan guggolásra van szükséged, ami nem terheli annyira a derekat, farizmokat, lábhajlítókat. Mellső fogással végzett guggolás, hack guggolás.

2013. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, már találtam egy cikket ami ír 2 mintát, amit lábedzés végére beteszek, hogy teljesen szétszedjem a feszítőizmokat.:)
2013. dec. 30. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
a gyenge részt kell legelőször edzeni.
2013. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így cselekedtem ma, Mester! :D
2013. dec. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!