Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás. Miért nincs...

Fekvenyomás. Miért nincs hatása? Többi lent:

Figyelt kérdés
Tehát. egy ideje már kondizok, ám a fekvenyomás valamiért nem hozza a kellő eredményt. Többen azt mondják, hogy a hosszú karjaim miatt inkább a tricepsz dolgozik. Miként lehetne ezt a "hibát" megkerülni? Fekvenyomás után pl szinte nem is érzem hogy dolgozott volna a mellizmom. Van peck-dec gépem, na azt megérzem, de azt is csak edzés után 1-2 óráig. Utána mintha semmi sem történt volna. Én úgy tudom az lenne az igazi ha még másnap is érezném a történteket. Segít valaki? Egyébként
2013. dec. 28. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Növeled a súlyt rendszeresen fekvenyomáson? Leviszed teljesen a súlyt hogy megérintse a mellkasod? Mennyivel nyomsz fekve? Ha nem adsz súlyt a rúdra akkor semmit se fog érni
2013. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen teljesen leengedem, 50-60 kilóval nyomok fekve. Azt azért hozzátenném hogy mikor kezdtem, kb 5 hónapja akkor a rudat is nehezen nyomtam ki..

könyökeimet is igyekszem minél jobban széttartani

2013. dec. 28. 16:15
 3/12 Dogmatix91 ***** válasza:
nyomj egykezessel
2013. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha minél jobban a szélét fogod a rúdnak az nem túl jó.. Úgy fogd a rudat hogy rakd ki a két kezed. és a könyököd merőlegesen legyen a rúdhoz. Hát nem tudom ezt így elmagyarázni. De itt szakszerűen leírják [link]
2013. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Es ez alatt az idő alatt semmit se nőtt a melled?
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de. valamennyi látszik, viszont másokat látva ennyi idő után jobban kellene látszódnia...
2013. dec. 28. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Étrend van?

Amugy ne másokkal foglalkozz. Vidd fel a fekvenyomasod addig hogy 100kg-mal szeriazol es szolj ha meg elegedetlen vagy a melleddel. 50 kg az még lófasz.

2013. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4-es által írt link hasznos. megpróbáltam tegnap este hogy nem nyomom ki teljesen a rudat, csak addig amig épp be nem kapcsolódik a munkába a karom. úgynézki jó is lesz, most picit sajgok :) Kösz mindenkinek az infót. Ja, utolsónak: 50 kiló az lóf*asz szerinted. Ha elárulom, hogy fél éve a rudat is alig bírtam kinyomni párszor. Nekem már ez is szenzáció. Többek közt az ilyen hozzáállású emberek miatt nem megyek koditerembe. Minek, ha úgyis csak fikázni tudják a másikat?
2013. dec. 29. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Azert mondtam hogy 50 kg lofasz mert ha csak amnyit nyomsz ki ne szamits nagy mellre. Majd ha 100 folott nyomsz es meg kicsi akkor szólj.
2013. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
közben csináltam képet, aki kér annak küldök
2013. dec. 30. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!