Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan mozgásformát ami izmosít a konditermi/saját súlyos edzésen kívül?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, izmosodni-feszesedni szeretnék nem fogyni - konditerembe jártam már kb. 3-4 hónapig bírtam utána abbahagytam, nagyon unalmas volt nem tudtam élvezni -ez nekem fontos nagyon egy sportban. Saját súlyos gyakorlatokat is csináltam de egyedül itthon az sem az igazi, főleg hogy nincsenek "eszközeim" súlyzó ilyesmi és izomlázat több testrésznél nem tudok már elérni például. Több oldalt, helyet néztem de annyi flabélos és társai féle óra van már, hogy nem tudom eldönteni mi az ami hasznos lehetne, ismerősöm pedig nincs aki ilyesmire jár. Ha edzőt, termet, helyet tudtok ajánlani mellé az is nagyon jó lenne!
2013. dec. 25. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs izomlázad attól még fejlődsz..

Valamilyen harcművészetet tanulhatnál esetleg vagy táncot.

2013. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Harcművészet egyáltalán nem, táncolni 5 évig táncoltam - állóképesség fejlesztésre nagyon jó izmosodni sajnos nem:) Köszi a választ!
2013. dec. 25. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettlebell csoportos óra.
2013. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az izomláz nem szükséges a fejlődéshez. Saját súlyos edzésnek is van több változata is, nem csak az otthon a szobában végzett gyakorlatok. Meg aztán ott van a sok hibrid edzés, amelyek közül manapság sok olyan nagyon divatos. Ezt tudom ajánlani. Hidd el, ha a tánctól nem izmosodtál, akkor a flabelostól sem fogsz.
2013. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Crossfit.
2013. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as tudnál ilyen hibrid edzésformákat mondani amik tényleg jók?
2013. dec. 26. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Crossfit, bootcamp, fegyencedzés és street workout. Esetleg hot iron, p90x, ha netalán ezek közül valamelyik jobban bejön neked, de egyik sem olyan hatásos alakformálás szempontjából, mint súlyzóval, aerobbal és időszakhoz megfelelő diétával kombináltan nekiállni.
2013. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!