Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe kerül a testépítés...

Mennyibe kerül a testépítés versenyzői szinten?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra például, hogy mennyit költ kb. egy amatőr az első verseny felkészülésére (kaja, cucc, kiegészitők, terem bérlet, edző) és mennyit egy Mr.Olimpia felkészülésre. Mennyibe kerülne egy átlag testépítőnek eljutni arra a szintre, tegyük fel ha megvan mellé a genetika is?
2013. dec. 23. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Számolj havi 60-at kajára +50 kiegészítő. Erre meg rájön a szteroid ami havi szinten 40ezer+ lehet a normálisabb. A szteroid mellé különböző "szerek" amikkel a veszélyét egy kicsit csökkenteni lehet (ebbe a témában egyáltalán nem vagyok járatos). Terem havi 7-10. Edző, ha kell akkor 2-5ezer/óra.
2013. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kiegészítőből mi 50 ezer havonta? Pl. fehérje 14 ezerért csak elég egy hónapra, maradék 36 ezerből még milyen kiegészítőt vesz? Legálisra gondolok, szteroidokat külön számolva.
2013. dec. 23. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
A versenyzők elég sok fehérjét benyomnak (nem mindenki), ismerek olyat aki havi 10 kilót, de olyat is, aki csak multivitamint használ, de a ajára havi 100 körül elmegy neki. Cuccot nem tudom, de egy komoly versenyfelkészülés havi 50be benne van! Egy Mr. O kúra? Egy riportban olvastam valahol, hogy havi 2000 dollár neki a növi, ehhez jön ugye a többi, de havi 700-800 ezret lazán lehet számolni.
2013. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vitamin, biztos nem akis megadailly onet :D

Gyors ch, kreatin, izületvédő, no fokozo, amino.

2013. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


Amatőrként első versenyre átlag havi 100.000Ft-ból fel tudsz készülni. Ez nagyon minimum.

Egy magyar GP versenyző havi költsége 1M körül is lehet.

Profi szinten jóval több, azt nem próbálom megtippelni.

2013. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

srácok, aki írta a versenyzőknek a havi 40 rúgót a koxra, az max alapozásnál van...versenyszezonban , mikor a felkészülés van, és a diéta, akkor ez néha több százezer is lesz, a gh és egyéb ínyencségek miatt.(és ugye ne a gagyi kínait nézzük, de még az sem olcsó)

egy haverom a superbodyra fél milliót költött...jah és nem versenyző, csak nekiállt kipróbálni:)

2013. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezaz!!40ezer koxra?????

még egy kezdőnek is kevés.

én hallotam olyat hogy valaki 8millio forintot költöt az egyik versenyére

2013. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért egy hobbi versenyző (open kategória max) nem költ milliókat havonta. Ismerek én is olyat, aki versenyzik, és alapozáskor 50 körül, versenydiéta alatt 70-80 körül költ. Azért a növi nem egy alap, a magyar versenyzők között!
2013. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jo de 40bol nemsok cuc jon ki.foleg a normalis cucok nem a vizesitok mint enantat metha.egy versenyfelkeszulest en spec tren propi winstrollal nyomnek aminek a 2heti adagja 40.dd
2013. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, de az is havi 80, nem egy millió! Hány magyart ismersz aki növizik? Azért nincs túl sok.
2013. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!