Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodás, de hogy? Kérem...

Húzódzkodás, de hogy? Kérem CSAK olyan írjon kommentet, aki jártas/szakértő a témában. Sziasztok!

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy ha 3 naponta megcsinálok 6*8 teljes húzódzkodást bicepszre (2 részletbe húzódzkodok, tehát 3*8 és 3*8) és 6*6 széles húzódzkodást hátizomra (ezt is 2 részletbe), az megfelelően megdolgoztatja-e a megfelelő izmaim? Tömegnövelést(!) szeretnék elérni, és érdekelne az is, hogy ha a jók ezek a gyakorlatok, akkor hogy lehet nehezíteni rajtuk a későbbiekben? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :)

2013. dec. 22. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináld a fegyenvedzést, ennek így nincs sok értelme.
2013. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Valter6672 ***** válasza:
A tömegnövelés nem az edzés fajtájától függ, hanem hogy hogyan étkezel. Ezek csak alapgyakorlatok, bár lehet vele még az elején fejlődni. A húzódzkodáson úgy tudsz nehezíteni, ha veszel egy övet és akasztasz rá súlyt, bár kétlem hogy az elején lenne rá szükség. Tömegnövelés: 2g/tskg fehérje és 5-6g/tskg szénhidrát. Olvasgass még a témában egy kicsit.
2013. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Övön kívül még van jó pár nehezítés ami a fajtákban rejlik.
2013. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Pont az, hogy fegyencedzés alapján csinálom, úgyhogy nem értem, hogy mi vele a baj.... -.-

Másodiknak: Tudom, hogy táplálkozással lehet elsődlegesen (azért már benne vagyok eléggé a kondizásban), de tudtommal a 12 ismétlésszámmal végzett gyakorlatok a legjobbak, és ezért érdekelt, hogy így mennyire dolgoztatom meg az izmaimat.

2013. dec. 22. 22:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja elsőnek... amúgy nem csak ezt csinálom, ez a kondi egyik része, alapban heti 6* kondizok, fegyencedzés magánzárka programmal és 8-9-10 lépésekkel (kivéve a húzódzkodást, ezért kérdeztem pont rá).
2013. dec. 22. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj hogy csak egy ideig fogsz tõle fejlõdni, ezért én pár hónap után javasolnám a rendes súlyzós edzést, persze megfelelõ étrend és pihenés mellett, mert ugye a májas kenyértõl senki nem fog megnõni!
2013. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, így már oké! Azt hittem csak ezt csinálod!
2013. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy izomépítés szempontjából a súlyzós edzések jobbak, de hidd el, itt is lehet még nehezebb gyakorlatokat is csinálni.... (pl hibrid edzésmódszeren bellül, saját példából mondhatom, hogy tud az is fárasztó lenni, ha 6*12-t tolödzkodsz +10-15-20kilóval magadra akasztva :) ) köszőnöm a válaszokat! :)
2013. dec. 24. 00:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!