Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodó rúd, de milyen?

Húzódzkodó rúd, de milyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy sima rudat, amin tudok normális húzódzkodásokat csinálni. Milyet ajánlottok és honnan tudnám beszerezni? (Minél olcsóbb legyen.)


láttam olyat, amit:

- a két ajtófélfa közé kell beszorítani

- a bordásfalhoz kell illeszteni (van bordásfalam)


Milyenek vannak még? Akár ezek közül, akár másmilyet hol találok?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajtókeretre felakasztható is van, de talán a bordásfalas a legstabilabb.
2013. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a bordásfalas a legjobb, aztán az ajtófélfa közé szorítható, aztán meg az ajtóra akasztható.

De a legolcsóbb szerintem az ajtófélfa közé szorítható, abból kb 4500 ft körül már lehet jót kapni.

2013. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valakinek van tapasztalata a falra szerelhetőről?
2013. dec. 9. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Amilyet felfúrsz a falra? Ha rendesen felszereled, akkor az a legjobb, egyértelmű.


A bordásfalas is jó, de amit én ismerek azon túl lendületes gyakorlatokat nem tudsz csinálni, mert akkor ki tud esni.

2013. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak lassú, kimért mozdulatokra akarom használni.

Már csak Nyíregyen kéne egyet találnom. Köszi a válaszokat! :)

2013. dec. 10. 21:33
 6/7 anonim válasza:
Korzó hervis ott minden féle cucc van nézz szét ott vagy tescoba valami minőségit ha találsz esetleg még metro.
2014. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kaptam egy bordásfalra rögzíthetőt. Tökéletesen lehet használni, csak még sokszor kilengek lábemelésnél.
2014. jan. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!