Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kigyúrhatnám magam ennyire?

Kigyúrhatnám magam ennyire?

Figyelt kérdés

magas vagyok, de vékony. Hízni nem tudok,sosem tudtam. Csak tartani tudom a súlyom. Gondolom genetika. Hulk mem is lehetek, nem is lnnék. Ilyenre kigyúrhatnám magam? Ennek is örülnék. BAL OLDALI KÉP,Nem a jobb!!!

www.notyouraveragefitnesstips.com/wp-content/uploads/2010/08/how-to-grow-muscles.jp



2013. dec. 16. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bal oldali nincs kigyúrva, csak sovány.
2013. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a jobb sincs nagyon kigyúrva, van egy kis hasizma, pici karocska és ennyi. Simán hozható naturálban.
2013. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a balnak is örülnék. Van rajta azért és ki van dolgozva. Azt hiszik, ha valaki vékony, akkor ki van dolgozva, szálkás, pedig nem
2013. dec. 16. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez lófütyi szint, hidd el, de ha neked ennyi is elég akkor örülhetsz, könnyen hozható.:)
2013. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szeretnék kétlábon állni és elérhető, lehetséges dolgokat. Úgy gondolom, ez az, aztán ki tudja:)
2013. dec. 16. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Végül is igazad van, te legalább nem 100 kilós szálkás embereket teszel be,hogy mikorra érhető el naturálban. Mert rengeteg ilyet láttam már itt és utána fel vannak háborodva, ha azt írom, hogy nem elérhető.
2013. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ennyi! Azt vallom, abból kell gazdálkodni, amink van. A legtöbbet kell kihozni magunkhoz képest. Nincs bajom a mostani helyzettel, de be akarom magamnak bizonyítani, hogy lehet építkezni egy minimálisat is és nem reménytelen a dolog.
2013. dec. 16. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Lazán hozható, csak csináld, és gyorsan meglesz!
2013. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak hogy? Hízni sem tudok. Rengeteget sportoltam, az sem látszott meg. Porokat kéne innom?
2013. dec. 16. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


A tömegnövelő por is csak kaja, nem csodaszer. Ihatod edzés után, de az egész napi étrend számít, nem csak egy tápkieg.

2013. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!