Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mien izomnövesztő port ajánlto...

Mien izomnövesztő port ajánltok gyúrósok, amikvel gyorsan összekaphatom magam?

Figyelt kérdés
3 hónapja gyúrok, 35 bickó, 70 fekvenyomás szériába, de most megáltam
2013. nov. 16. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Te cigó vagy, vagy csak egy sima falusi gyerek?

Mert ebből a néhány szóból levonva a következtetést csak az lehetsz

2013. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit írogatsz ide ha nem tuc válaszólni??
2013. nov. 16. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:

helyes étrend kell, kiszámolni testsúly alapján a szükséges makró mennyiségeket, személyre szabott edzés, és rengeteg pihenő...hidd el évekig lehet fejlődni ezzel a kombinációval...

üdv: egy veterán gyúrós:)

2013. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jumbo prof de csomó féle van olyat vegyél amiben legalább 30% fehérje van :)
2013. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja és a tömegnövelő nem csodaszer, ez csak egy tápkieg mellette meg kell lennie a többi fehérjének/ch-nak
2013. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első: nem kéne általánosítani, a cigányoknak is van egy intelligens rétege, hidd el. Csak keresni kell, könnyebb rámondani az összesre, hogy büdös cigány, mint kicsit körülnézni.


On: étrend. De méginkább a kereső.

2013. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

oriza

igen van értelmesebb rétegje, csak az nem állapot hogy 100-ból jó esetben ha van 3...

Ezen gondolkodj el.

2013. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Min gondolkodjak el??

Azon, hogy van olyan ismerősöm, aki ezerszer intelligensebb a fehér emberek többségénél, de alapvető gátlásai vannak az ismerkedés, haverkodás terén azért, mert a sok gárdista(köztük a barátai) jobbra-balra cigányozzák a fajtáját.

Így amíg egy ember is van egymillióból, aki normális, addig nem kéne büdöscigányozni.

Na ezen gondolkozz el...

2013. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen, amit az első írt, kapásból, úgy hogy semmit sem tud, az gusztustalan.

remélem le veszik a hozzászólását.

én sem értem azt, h vki feltesz egy kérdést, lehet nem tud jól fogalmazni meg írni, de attól még normális válaszokat vár rá.

2013. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked kedves barátom a nátrium-cianid elnevezésű gyúrós port ajánlanám. Roppant gyorsan összekap téged és még a környezetednek is jobb lesz, higgy nekem, sok-sok éve vagyok már gyúrós. Adagolásnak reggel ébredés után rögtön 100-200mg-ot javasolnék, még reggeli előtt(segítek ez egy 100mg-os adagolókanál esetén, 1-2 kanál), a második étkezésed előtt, ha valamilyen oknál fogva nem éreznéd még a hatását egy emeltebb dózist javasolnék neked, úgy 300-400mg-al és estére is egy emelt dózis. Tuti beválik, mindenki a csodádra fog járni, hogy milyen jól nézel ki. Nem mellesleg ez nem szteroid, nem kell félni, nincs az emberek egészségére káros hatással. Remélem segítettem:)
2013. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!