Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 250 szemes Danabol kúrától...

250 szemes Danabol kúrától mennyit lehet várni? Tisztába vagyok a mellékhatásokkal szóval kiméljetek. Csak arra vagyok kiváncsi mennyi izom tömegre számitsak.

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmire, nagyon esélyes hogy kamu.
2013. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi a kamu? :)
2013. dec. 12. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő, étrendfüggő, és attól is függ, hogy mennyire hamis szart vettél. szóval erre nem lehet pontos választ adni. De semmi értelme tablettás sza rokkal mérgezed a májad, utána lemegy az egész amit felszedtél. gondolkozhatnál egy kicsit ember!
2013. dec. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:-D Éljenek a danabolos nõi mellek!!
2013. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire lehet hamis :) gyógyszertárból lesz hozatva :) gyümölcsöket eszek az is méregtelenít+ szedek májvédőt is :) majd ki derül mi lesz,nem válik be akkor többször nem használom :)
2013. dec. 13. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor téged jól átcsesztek, mert danabol tuti nincs gyógyszertárban!
2013. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tudom,nem hiszem h átcsesznek mert egyik haverom is ettől a csávóról rendelt és bazi nagy lett tőle :)semmi melékhatást nem vett észre :) csak a hátán jöttek ki kiütések,de semmi komolyabb baja nem lett :)
2013. dec. 13. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami van benne, de hogy nem gyógyszertári az tuti.
2013. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

AZ ÖSSZE KISBASZOT DANABOL EGY HAMIS SZAR NEKEM ELHIHETED RÉGEN VOLTAK JÓK DE MA AMIT KAPSZ EGY NAGY FOS LESZ,ÉS SEMMIT NEM HOZ ÉN NEM ROSSZBÓL MONDOM LESZAROM MIT CSINÁLSZ DE HATÁSTALAN LESZ ILYEN FASZSÁGOKA TMEG NE BESZÉLJÉL MÁR HOGY GYÓGYSZERTÁRBÓL LESZ HOZATVA NEVETSÉGES.DANABOL 2013-BAN?GYÓGYSZERTÁRBAN?:dd KÉPBEN VAGY TE IS

VEGYÉL INKÁBB EGY ENANTÁTOT VAGY EGY OMNÁT

2013. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
EGYÉBKÉNT HIDD EL NEKEM NEM VAGY TISZTÁBA A MELLÉKHATÁSOKKAL AZ NEM SZÁMÍT NEKED MIT MONDTAK VAGY OLVASTAD.MAJD ÖREGEM HA ÁTÉRZED!!NA AZ LESZ TAPASZTALAT
2013. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!