Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék de hozzáto...

Izmosodni szeretnék de hozzátok fordulok első sorba. Mit tegyek? Többi alúl.

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves fiú vagyok 2 éve kick boxolok. 187cm 72kg és szeretnék kicsit izmosodni.Magas és csontos vagyok de azért van rajtam kevéske izom mit tegyek?(hallotam testömeg növelökről meg hasonlókról erről tudnátok írni hogy mit hogy működnek előre kösszönöm a normális válaszokat mindenkiét el olvasom

2013. dec. 11. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő, az kaja, ugyanis kaja kell az izomnövekedéshez, és súlyzós edzés. Tömegnövelő étrendre van szükséged osztott súlyzós edzés mellett. A Sárga Kapszula című könyvre keress rá és töltsd le, olvasd el.
2013. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kösszi holnap le töltöm a könyvet és el olvasom:) Kösszi szépen vannak még normális emberekis :)
2013. dec. 11. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!