Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol kell mérnem a combom...

Hol kell mérnem a combom vastagságát, és a lent leírt adatok alapján mennyire vékony a combom?

Figyelt kérdés

Nyílván mérhetem térd felett, combtőben, vagy középen, vagy X cm-re a térdtől, combtőtől stb.

Nem tudom mi erre a standard, bevett szokás.


Másik dolog, hogy vékonynak éreztem mindig, és a lábedzés napja nálam külön figyelmet kap, mert úgy érzem el van maradva a testem többi izmától.


Lehet, hogy kevés az adat, de talán valamennyire tudtok ebből viszonyítani.


térd felett egy 3-4cm-re 41cm a kerülete.

középen mérve kb. 53cm a kerület

comb tőben mérve kb 58-59cm a kerület


Szerintetek ez nagyon vékony?


ha kellene más méret ami segít viszonyítani akor majd lemérem, régen mértem, újra kellene, de összeírom ha szükséges.


Köszi előre is mindenkinek!



2013. dec. 10. 22:40
 1/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nekem ez nem tűnik nagyon vékonynak, de ez egy szám - a magasságod, súlyod, életkorod nélkül ez csak egy szám, nem mond sokat. Én az sajátomhoz hasonlítottam (a legvastagabb részen szoktam mérni), az enyém 63 és én combi vagyok. Arról nem beszélve, hogy valamikor a derekam volt 64 - szóval ilyen a szelavi.

:)

2013. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem c'est la vie, hisz azért edzek, hogy változtassak a külsőmön, és tudok is ha akarok. Lehet a 60cm-ből 80cm is ha akarom, nyilván idő és munka és táplálkozás kérdése, de nem c'est la vie... :)
2013. dec. 11. 16:23
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt van egy állapot a méretekkel, hogy legyen viszonyítási alap.


27 éves vagyok, 83kg és 180cm magas.


Többi méret: [link]

2013. dec. 11. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
derék 64?:DDDDszopatsz?:D
2013. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én mámegint nem olvastam el, hogy testépítesz.... Ja, akkor vékony. Az se tűnt fel, hogy fiú lehetsz. El is bujdosok.


(derék 64 - mi ezen a furcsa? nőből vagyok)

2013. dec. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Középen mérve általában, egyébként átlagos méret. Guggolj sokat, az építi a lábat nem a lábnyújtó gép meg hasonlók. 80 cm-es meg max a Mr.Olimpián van meg a dagadt embereknél.
2013. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!