Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi bodybuillder bolt...

Az alábbi bodybuillder bolt által írt szöveg igaz?

Figyelt kérdés

Hogy "hatalmas minőségi izomtömegre tégy szert, ahhoz rengeteg kalória szükségeltetik. A Gain Fast 3100 akár napi 3100 kalóriát is biztosít szervezeted számára, minőségi tápanyagok formájában."

Tényleg sok szükség van a kalóriára is?

Lehet hülye kérdés, nem vagyok kezdő csak eddig a ch-t és a fehérjét tartottam csak fontosnak


2013. dec. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően relatíve sok kalória kell tömegnöveléshez, de nem minél több.

A 30% fehérjetartalom alatti tömegnövelők béna reklámszövegeinek pedig nehogy bedőlj.

2013. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a ch-t szerinted miért fogyasztjuk? És ha már itt tartunk, a zsírt is.
2013. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én tömegnövelek, akkor milyen kajákat egyek? nyugodtan ehetek mártásnak majonézt?
2013. dec. 11. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hű, kis részletekre valamint fontos alapdolgokra is egyaránt rákérdezel, miközben úgy érzem, az alaptudás hiányzik. Az alapismereti dolgokat olvasd el, utána kérdezz, vagy vágj bele egyáltalán.
2013. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, igazad van. Egy két dolgot még nem tudok az alapokról, aezért olvasgatok.
2013. dec. 11. 19:28
 6/7 *Glissade* ***** válasza:
Nem szemét kajákból kell bevinni a kalóriákat!
2013. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:

ez nem a bodybuilderbolt szövege, hanem a gain fast reklámszövege, és ugy 10-15 éve is ez volt...

Érdekes manapság mindnki fél a nagy ch-s töegnövelőktől mert zsírost, de mi a 2000-es évek elején ilyeneket iszogattunk és fejlődtünk tőle, nem zsírosodtunk, pedig én speciel be sem tartottam pontosan a kaját anno...

Ma meg azt mondják ez nem jó, cukorhalmaz stb, de érdekes sokan ne tudnak fejlődni...

2013. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!