Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bazi nagy mellizom?!

Bazi nagy mellizom?!

Figyelt kérdés
Sokan mondjak hogy kicsi a mellem,es a kezeim nagyok meg a valaim,meg a tobbi.Csak mar vagy 10-en mondtak a teremben hogy kicsi a mellem.Nem tudom mit tegyek,nagyon eroltetem az edzeseken.1-10 ismetleses sorozatokat csinalokde megsem no,amugy eleg szalkas a felso resze.Tehat ugy kepzeljetek el az edzestervem,hogy veszem pl a 70kg-ot es ugy megyek fel nagy szulyra,de megse semmi valtozas

2013. nov. 26. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő is ez. Én 28 éve edzem, de még mindig sza r a mellizmom. Ez van, hiába edzem bárhogy. Genetika kérdése is.
2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, genetika. Van olyan is, aki szinte nem is edz rá, mégis nagy neki.
2013. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem akkor,ez csak genetika kerdese.Koszonom fiuk,de azert meg johetnek hasznos valaszok.
2013. nov. 26. 19:33
 4/9 clint ***** válasza:
akárcsak nekem... a testépítők körében a mell és a vállszélesség a legnagyobb probléma mindig...
2013. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,de azert meg johetnek :)
2013. nov. 27. 06:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy akkarcsak en 48-49es vasztohoz tarsul egy fonyat 118melboseg.sajna ez ilyen..en is kiprobaltam amr mindent.bedurranva fasza meg neha van olyan hogy telleg jo fasza.de altalaba par nap utan ellaposodik mint a gec.i..ku.rva a.nyjat pedig vagy 6eve nemvolt kihagyott mellnapom
2013. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 28 éve nem volt kihagyott mellnapom, azóta nyomom az edzést kihagyás nélkül. Tehát soha nem pihentem évente egy hétnél többet. De a mellizommal nem tudok mit kezdeni. Ez van, így jártam.:(
2013. nov. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Részvétem sorstárs!:)

marad a synthol:D

2013. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:

nekem volt többször kihagyás, néha több hónap is a lassan 14 év alatt, pláne sérülések miatt... de sosem megy a pihenő a fejlődés rovására, sőt nekem kicsit jobban is ment a pihi után...

Nekem is le van maradva a mell a többihez képest, pláne a vállakhoz és a háthoz... Genetikailag nagy a vállam és hátam. És ami furcsa, hogy én feknyomásban versenyeztem sokáig, mégis az a legfejletlenebb..

2013. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!