Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jobb mellem és jobb oldalt...

A jobb mellem és jobb oldalt a csuklyásizmom láthatóan gyengébb, mint a másik oldalt. Milyen edzést javasoltok, hogy egyformára tudjam hozni őket?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem is kisebb volt a mellem (csuklyást akkor nem figyeltem, nem tudom volt-e különbség, nem rég tűnt fel), azt hittem, ha edzek rendesen egyformák lesznek. Erősödtek, de a különbség még mindig megvan. Volt gerincferdülésem, ez nem tudom mennyire befolyásolja, de a hátam már teljesen szimmetrikus. Heti egyszer járok kondiba, nem dolgozok nagy súlyokkal, ezenkívül heti 5x este húzódzkodás, fekvő, has, kézisúlyzóval bicepsz és néha futok. Mit tegyek még?

2013. nov. 13. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom fontos-e, de 16/F
2013. nov. 13. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden ember asszimetrikus. Amit tehetsz: plusz sorozat, több egykezes gyakorlat.
2013. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én például nem vagyok asszimetrikus, én teljesen szimmetrikus vagyok alapból
2013. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan miből csináljak plusz sorozatot és egykezes alatt mire gondolsz?
2013. nov. 13. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a gerincferdülés miatt van. Amit tenni tudsz az az hogy ahol tudsz 1 kezes súlyzóval, szeparált gyakorlatokat végzel.
2013. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!