Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás alatt mit szóltok...

Szálkásítás alatt mit szóltok ehhez a reggelihez?

Figyelt kérdés
1 csésze zabpehely egy negyed banánnal beleszeletelve, 5 tojás abból csupán 1-nek a sárgáját meghagyva. Talán egy fél almát ha bele vágok az még megfelelő, vagy inkább kerüljem a gyümölcsöket ? Csak reggelire szoktam gyümölcsöt enni.
2013. nov. 21. 09:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szinte tökmind1 mit reggelizel az egész napi kalóriabevitelen áll vagy bukik az egés, a gyümölcsökkel és egyéb cukortartalmú élelmiszerrel csak lassítod a folyamatot.
2013. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ez így nem okés, a zab az mehet, de a gyümölcsöt hagyd ki... zöldségeket egyél ezerrel! paradicsom, paprika... stb...
2013. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Azt szólom, hogy nevetséges ha valaki eszi zabbal a keményítőt, de tojásnak meg nem eszi meg a sárgáját.


Vicc, komolyan.

2013. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ha nem egy 3-4% os versenysúly elérése a cél a szálkásításnál, akkor teljesen felesleges dolog a gyümölcsök mellõzése a bennük lévõ cukor miatt. azért megenni egy almát nem olyan nagy bûn, mint meginni 2 liter kólát, aztán betolni 24db franciakrémest... nagyon sokan nagyon ráparáztok a gyümölcsevésre... amúgy a paradicsom, az pont nem zöldség...
2013. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
eszem gyümölcsöt is, lekvárt is, sõt még tejet is fogyasztok, mégis megvan a heti 0.5 kg súlyvesztésem, bár már nemsokára váltok tömegnövelésre...
2013. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A keményítős válaszolónak nem egészen értem mire céloz. A napi kalóriabevitelt nem mérem ugyan, de kerülöm a szemét kaját. Csirke-rizs, sovány túró, tojás-rántotta általában ezek teszik ki a kajámat. Eddig reggel barnakenyérből vittem be a ch-t, de most váltottam zabpehelyre, viszont a gyümölcsöt csak pár napja tettem be mellé. Szóval akkor azt hagyjam ki? Igaz nem mérem a napi kalóriabevitelt, de nagyon odafigyelek a kajámra.
2013. nov. 21. 12:43
 7/23 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem tartom jónak a gluténtartalmú vagy a szennyeződött (pl. a zab) keményítődús kajákat. Azt nem írtam, hogy nem lehet enni.


Ami nekem furcsa volt, az az hogy 5 tojásból csak 1 sárgát hagysz meg. De ezt lehet nem is jól értelmezem, hogy lehet egy tojás sárgáját meghagyni.. Én megenni szoktam. Az 5:1 azt jelenti, hogy csak egy sárgáját eszel? Vagy hogy egyet nem eszel meg, négyet igen?


És akkor jön majd a kérdés is, hogy miért. :)

2013. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a tojást én sem értem, mindenki parázik a koleszterintöl de legtöbben azt sem tudják mi az... szerintem a sárgája a legjobb része én ki nem hagynám.
2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A sárgájából készítek tejet. A fehérjét el kell lőni valamire, de a sárgája a finom.
2013. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Max azert lehet kihagyni a tojassargajat mert igy tobb zsirt lehet bevinni másból.
2013. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!