Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés vagy Tiszta...

Tömegnövelés vagy Tiszta izomtömeg növelőt válasszam?

Figyelt kérdés
14éves vagyok 167 cm 59 kiló. Augusztus óta már egzek és jelenleg egy HYPER Mass 5000 szedek még van durván 2 kiló de az elfogy hogyan tovább..? Tömeg növelés vagy Tiszta izomtömeg n. a Scitec oldalán vannak termékkombinációk néztem is párat de hogy ti mien kombót tudnátok mondani itt? mivel 60 kg vagyok és ha jól tudom kiló/2gramm fehérjét kell bevinni vagyis nekem 120 gramm fehérje bevitelre van szükségem. Egy étrendet majd kaparok össze valahonnan ... amúgy nem vagyok hát vagyisn emtudom hogy nehezen fejlődő vagyok -e nem vagyok olyan vézna meg nem is vagyok elhízva most pont jó de némi izom is van azért...

2013. nov. 18. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted az egyik fehérje+ch kevésbé zsírosít, mint a másik fehérje+ch, csak azért, mert arra Scitec van ráírva?
2013. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én scak arra lennék kíváncsi hogy ti milyen kombót ajánlanátok
2013. nov. 18. 18:33
 3/7 A kérdező kommentje:
meg hogy mit válasszak tömegnövelés vagy tiszta izomtömeg ..
2013. nov. 18. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Az étrend a lényeg, a tápkieg csak plusz. Én egyiket sem venném.
2013. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Deh én csinálnák/keresnék egy étrendet csak erre a kérdésemre válaszoljatok
2013. nov. 18. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Tápkieg kombó:


-Mega Daily One Plus

-MHN 100% Whey protein

-Malto

2013. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy alap fehérjét..néz körül a neten ami 70% tejsavó..van olcsó 4-5 kg-os..az mellé vegyél szőlő cukrot (Ch) kiegészítésként...aztán huzzál el edzeni !meg némi vitamin se árt..C-vitamin..vagy multi..
2013. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!