Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szólnak a táplálék kiegész...

Mit szólnak a táplálék kiegészítőket szedők az ilyen dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Maga a táplálék kiegésztő tudjuk milyen káros,hisz rengeteg embernek okozott már eddig impotenciát. Arról nem is beszélve,hogy sokuknak maga a szerkezet felállítása is gondot okozott. Mint tudjuk,azok,akik testépítéssel törődnek,legtöbbjük azért jár konditerembe,hogy egészségesebb életet éljen,mozogjon. De akkor meg minek szedi a konditerembe járók nagy többsége ezeket a maszatokat ? ne keverjük bele az egészségtelen életvitelt ide,nem kellenek "a dohányzás is káros mégis nagyon sokan cigiznek" válaszok,mert az nem ez a kategória,másrészt a dohányzást többen állítják be károsnak mint aki szedi ezeket. Biztos vagyok benne,hogy lesznek,akik cáfolják az állítást,mert szerintük ez jó,viszont remélem lesznek olyanok is akik még kiállnak az állítás mellett. Lehet olvasgatni a neten a táplálékkiegészítők káros hatásairól..

2013. nov. 15. 21:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, minek válaszolok, egyértelműen troll az illető, vagy csak menthetetlenül nehézfejű, akivel lehetetlen vitatkozni.


Egyrészt kérdező, itt ez az agyonismételt példa, hogy a profi BB-s nők és férfiak miért néznek úgy, ahogy, mi van a himbilimbijükkel. Nos, igen, ahogy már írták, szteroidok, ez profik esetében mindig játszik. Ettől változhat a nemiszerv.


És vannak a tápkiegek, amik élelmiszerek, amiket mi is szedünk, és amiktől semmi bajunk nem lesz. (Mintha ehy totál kezdőnek kéne magyarázni.)


De ha te annyira tisztában vagy vele, mint mondtad, akkor kérlek, sorolj már fel 4-5 táplálékkiegészítőt a legáltalánosabbak közül, mondd el, miért fogyasztjuk őket, és hogy mi az összetételük, a hatásmechanizmusuk.


Ennyi, erre válaszolj kérlek.

2013. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Szergej55 ***** válasza:
71%
Te egy értelmi fogyatékos agyhalott vagy, nem kívánom indokolni, miért is. Ezen gondolkodj el, ha van mivel.
2013. nov. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
54%
Hogyan lenne károsak a tápálékkiegészítők amikor szigorú EU-s szabályoknak megfelelőnek kell lenniük és legálisan forgalmazhatók...ha ennyire durva lenne a dolog amiket irsz akkol nyugodj meg 100% hogy nem lehetne árusítani
2013. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
48%
Tudod mit jelent az impotencia? Véletlen sem azt hogy összemegy neki. Egyébként: nézz meg egy 20 centis péniszt, mellette egy átlag lábbal, tegyél mellé egy testépítő lábat. Ugyan akkora lesz?
2013. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha már ennyire írtad, hogy nem keresünk rá én rá kerestem és 1 olyan oldal sem volt ami azt írta volna, hogy káros. Lehet nem csak a kiemelt szövegrészt kéne olvasni kedves kérdező!
2013. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező! Teljesen igazad van! Csak kérlek vigyázz, mert tegnap olvastam az interneten, hogy a Gyakori Kérdéseken a kérdés feltevése és a saját kérdésed alá kommentelés impotenciát okoz!
2013. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Kérdező,mondanál rá példát,hogy mely táplálékkiegészítők okoznak impotenciát,és pontosan milyen hatóanyagok miatt?


"Maga a táplálék kiegésztő tudjuk milyen káros,hisz rengeteg embernek okozott már eddig impotenciát. Arról nem is beszélve,hogy sokuknak maga a szerkezet felállítása is gondot okozott."


Miért az impotencia miről szól? ez most nem egészen értem.

2013. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!