Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szólnak a táplálék kiegész...

Mit szólnak a táplálék kiegészítőket szedők az ilyen dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Maga a táplálék kiegésztő tudjuk milyen káros,hisz rengeteg embernek okozott már eddig impotenciát. Arról nem is beszélve,hogy sokuknak maga a szerkezet felállítása is gondot okozott. Mint tudjuk,azok,akik testépítéssel törődnek,legtöbbjük azért jár konditerembe,hogy egészségesebb életet éljen,mozogjon. De akkor meg minek szedi a konditerembe járók nagy többsége ezeket a maszatokat ? ne keverjük bele az egészségtelen életvitelt ide,nem kellenek "a dohányzás is káros mégis nagyon sokan cigiznek" válaszok,mert az nem ez a kategória,másrészt a dohányzást többen állítják be károsnak mint aki szedi ezeket. Biztos vagyok benne,hogy lesznek,akik cáfolják az állítást,mert szerintük ez jó,viszont remélem lesznek olyanok is akik még kiállnak az állítás mellett. Lehet olvasgatni a neten a táplálékkiegészítők káros hatásairól..

2013. nov. 15. 21:55
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
82%

most már látom,menthetetlen vagy...

rossz végén állsz a hímtagnak...

2013. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
hajaj.. valaki nagyon pontozza le az embereket. Nem én vagyok ezekszerint vannak akik egyetértenek. Ez biztató
2013. nov. 15. 23:01
 43/57 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem felesleges meggyőzni ezt a szellemi fogyatékost. Annyi hülyeséget tölt az ágyúcsőbe, hogy megcsömörlesz és nem tudod melyik végén fogd meg, annyi fogás van rajta.


Egyszerűen gyökér vagy, már attól sikerült felhúznom magam, hogy végigolvastam a retkes leírást.


Egy pontos okot nem tudnál mondani, hogy miért káros. Mi van benne? Oké, hogy minden szart beleraknak, de mit??

Mi az a minden szar?? Ezt meg tudnád mondani.

Mert most tényleg nem bonyolítom túl a helyzetet, hogy Te is megértsd, és aztán bevalld, hogy egy troll vagy csak...

Két dolgot találtál az interneten: ami károsnak állítja be a rettegett porokat, és ami az igazságot szajkózza.

Te szimpátia alapján az előbbi oldalaknak hittél. Mi viszont tudományos alapon tudjuk(és most elsősorban nem magamra gondolok), hogy mi micsoda, mi miből, hogyan, miért?


Tehát amíg nem vágod az egészet, csak a szimpatikusabb infókat ragadod meg és állítod elénk késztényként, addig ne pofázzál.

2013. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
81%

Olvastál róla az Interneten? Ez a legsz*rabb ellenérv amit valaha hallottam.

Én meg arról olvastam a neten ,hogy Józsi bácsi Ufót talált a mezőn,meg a Molyember döntötte le a brockdale-i hidat.Akkor ezek is igazak?

Az interneten millióegy baromság van.

Hol vannak a TUDOMÁNYOS bizonyítékok? (Reprodukálhatósági kritérium stb.)


Ha nem lennél tökhülye anatómiából,akkor is elgondolkozhatnál,hogy mi a p*cs összefüggés van a fehérje és a genitáliák közt..elárulom: Semmi.


"Ahogy nőtt kisebb lett neki"

Nem.Hogy a p*csába menne össze? Az maradt ugyanakkora de a combjai,deltája nőtt ezért kisebbnek tűnik.Egyszerű arányosság..

2013. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
nah ugyancsak rákeresett valaki,legalább vette a fáradtságot. Igen,az a tudományos oldal is nagyon okosat beszélhet,beleértve,ha a táplálékkiegészítő cég szponzorálja őket,és ad nekik munkát nemdebár? ;)
2013. nov. 15. 23:25
 46/57 A kérdező kommentje:
igen és a nőkét mnagyarázd meg akkor.. mert ot meg nagyobb lesz tőle. Nah ezt akkor kérlek fejtsd ki nekem és többet nem írok ide! :DD
2013. nov. 15. 23:26
 47/57 A kérdező kommentje:
mert nem vagyok kiváncsi a butaságokra.
2013. nov. 15. 23:27
 48/57 anonim ***** válasza:
76%

Mi lesz nagyobb nőknek?


Erre válaszolj légyszi, mert lemaradtam.

2013. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
82%

A csikló valóban megnőhet. Csak nem a tápkiegtől.

Látod, kérdező? Csak kicsit kell rosszul tudni, már is fatális tévedésben élsz.

2013. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
70%

Azok a szteroidok és hormonkészítmények amik versenyzőknek vannak.

Annyi közük van a tápkiegekhez mint Sztálinnak Teréz anyához.

2013. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!