Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő elteltével vihetek...

Mennyi idő elteltével vihetek be fehérjét?

Figyelt kérdés
Pl edzés után megiszom az adagom, utána mennyi idő kell, hogy elteljen? Mert úgy tudom ha egyszerre sojat viszek be, akkor az kárba vész.
2013. nov. 11. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzés után rögtön megy a tejsavó+gyors ch, és erre rá kb. 40 perccel mehet a szilárd kaja.

Nem azért, mert egyszerre csak x mennyiség hasznosul, hanem mert a szilárd kaja lassítaná a turmxiot.

2013. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy edzés utáni testtömeg fele(legyen 35) x 1gram fehérje, hatöbbet viszek be, az nem hasznosul, vagy nem jól tudom?
2013. nov. 11. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzés után AZONNAL vissza kell tölteni az izmokat 0,5 ttkg fehérjével, erre egy gyors felszívódású fehérje (pl tejsavó, vagy főtt tojásfehérje) a legjobb választás. Ezután 45-50 perccel (mire felszívódik) menjen még egyszer 0,5 ttkg fehérje (csirke rizs, hal, tojás, ilyenekt).
2013. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Köszönöm!
2013. nov. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!