Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék nőni 6 centiméter...

Szeretnék nőni 6 centiméter vagy esetleg még többet is van valami mozgás forma ami segítene nekem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és fiú

2013. nov. 10. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mozgással nem tudsz nőni. Annyit tehetsz, hogy nem teszel keresztbe a szervezetednek különböző egészségtelen dolgokkal, és megadod, ami szükséges a növekedéshez, hogy még ezekben az utolsó években kihozhassa magából a maximumot. De csodára ne várj, ennyi idős korára a legtöbben már megközelítik a végleges magasságukat.


Illetve van olyan műtét, amivel lehet magunkon magasítani, de azt nem ajánlom. Még ha össze is gyűlne rá egyszer a pénz, fordítsd inkább valami hasznosabbra ;)

2013. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igyál sok tejet.
2013. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne, tejet semmiképp sem igyál. A tej nem embernek való, nem véletlenül a tehénből jön és nem az emberből.
2013. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a második válaszolótól kérdeném hogy a tej miben segít?
2013. nov. 10. 00:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmiben. Gondolom arra gondolt, hogy sok a Ca és D vitamin van benne meg a többi dolog ugye, amit szajkóznak a tejről, de a növéshez szükséges tápanyagokat bőven be lehet vinni más forrásokból is. Nem kell ahhoz tej, hogy nőjünk.
2013. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Szerintem még fogsz nőni nyugodj meg, csak ne dohányozz, s ne károsítsd a szervezetedet.
2013. nov. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Miért szeretnél magasabb lenni?

Semmi sem változik, ha alacsony vagy. Fogadd el magad ilyennek és kész.

2013. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És azért nem tudom magam elogadni mert semmi más nincs amire büszke lennék csak a magasságom de még 6 centi hiányzik az életemből. :D

2013. nov. 10. 08:48
 9/16 anonim válasza:

Még csak 17 éves vagy.

Attól, hogy magasabb leszel 6 cm-el, nem változtat semmin.

Legyen igazi életcélod.

2013. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van életcélom és hozzá tartozik a magasság is!
2013. nov. 10. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!