Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Calisthenics vagy súlyzód...

Calisthenics vagy súlyzód edzés? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
Ha mindkettőt érdemes csinálni párhuzamosan, tudnátok valami jó kis edzéstervet ajánlani hozzá? Előre is köszönöm!

2013. okt. 31. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudunk, nem ismerünk, nem tudjuk mennyi szabadidõd van, nem tudjuk milyen a fizikai állapotod, mit bírsz mit nem bírsz, mire van, mire nincs lehetõséged... edzéstervet magadnak tudsz összeállítani a témában történõ rohadtsok olvasás/tanulás után, vagy fizethetsz egy személyi edzõnek akinek ez a végzettsége.
2013. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miert kell a kettőt különválasztani? Miert nem lehet egy melledzés része egy tolódszkodás? Esetleg egy felvőtámasz? Ugyanugy ahogy a válledzés része egy vállból nyomás kézenállásban? A hátedzés része húzódszkodások és front lever gyakorlása. Vagy esetleg olyan bontással dolgoznál hogy felsőtest-alsótest és mindent heti 2x az egyiken sulyzos. Menjenek a nehez alapgyakorlatok mint fekvenyomás vállbol nyomas evezes ruddal Lehuzasok bicepsz tricepsz izolacio. Az alsotesten guggolas felhuzas satobbi mindent nehezen 6-8 ismetlessel a 2. Edzesen meg a calisthenics gyakorlatok nagyobb ismetlesszammal
2013. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen mindkettő!
2013. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az ÉN edzéstervem, nézd meg hátha tudsz belőle hasznosítani valamit. Itthon edzek, csak kézisúlyzóim vannak.


Push(Mell,váll,tricepsz)

Fekvenyomás egykezesekkel(akár döntött padon)

Tolódzkodás

Diamond fekvőtámasz/Tárogatás

Vállból nyomás egykezesekkel

oldalemelés

Tricepsznyújtás fej fölött

lórúgás.


Pull(hát, bicepsz, csukyla)

Húzódzkodás

Evezés(én saját testúllyal csinálom, de ha kondiban vagy akkor csinálhatod géppel is)

Fűrészelés

Vállvonogatás

Bicepsz állva


Leg

Egylábas guggolás

Bolgár guggolás

Kitörés

Vádliemelés

2013. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!