Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki hogyan kezdett bele a...

Ki hogyan kezdett bele a saját testsúlyos edzésbe?

Figyelt kérdés
4x15 fekvő, 4x20 felülés, 4x20 lábemelés, 4x20 gugolás, szoktam még hidalni, de még nem nagyon megy, a húzódzkodás még nem igazán megy azt szoktam csinálni, hogy felugrok és az államnál megtartom magam míg tudom.Ki hogyan kezdte?A kajáláson mennyit változtattatok?

2013. szept. 7. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le a fegyencedzést és végezd azt. Ott szintenként tudsz szépen haladni.
2013. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem úgy kezdődött, hogy 8 évesen elkezdtem fekvőtámaszokat nyomni guggolni és felüléseket csinálni. Ezt csináltam 5 évig. Úgy gondoltam kezdeni is kéne az erőmmel valamit így elmentem 1 évet birkóztam több érmem is lett de valahogy meguntam. Ezután az edzést nem hagytam abba hanem valahogy rábukkantam a calisthenicsre és megtetszett. Eleinte edzésterv nélkül inkább csak keresgéltem a jobbnál jobb gyakorlatokat. Hit Richards és Hannibal videói sok újat mutattak nekem. Majd a legjobb gyakorlatokat fél éve egy edzéstervbe raktam a madbarz.com - ot mintának vettem.

Na fél év alatt 6 kg izom jött fel rám de lehet hogy több is mert a hasamról még egy kis zsír is lement.

A kaján semmit nem változtattam mindent megeszek ami elém kerül. Nem zsírosodok könnyen.

2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!