Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy néz ki túledződtem! Mit...

Úgy néz ki túledződtem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor egyáltalán nem edzhetek? Mennyi időbe telik kilábalni belőle kb? Tanácsokat, tippeket várok. 18f

2013. okt. 22. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
egyél. pihenj, regenerálódj.
2013. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig eszek, jóval többet mint szoktam, pihenek, és az edzőterem környékére sem megyek.
2013. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Glissade* ***** válasza:
Mik a tüneteid?
2013. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy túl vagy edzve?
2013. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 óránként egyél meg egy fokhagymát. de alaposan rágd össze, hogy jól felszívódjon. csináld ezt 2 napig, és nyoma se lesz a túledzésnek.
2013. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg a város is kihal... :)
2013. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg túl vagy eddzve, 1 hé pihenő kéne kb!
2013. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eddig nem is gondoltam rá, nem tudtam minek tudhatóak be, csak tegnap bizonyosodott be, mikor kardiológusnál voltam (járok évente kiskorom óta, szívzörejem volt, de már elmúlt). Az EKG-m mindig rendben volt, mostmár nem volt zörejem, vérnyomásom rendben volt, de az EKG-nál volt gond, a bal kamrát túlterhelem azt mondta, aztán neten keresgettem túledzés tüneteket, ott fel volt ez tüntetve, valamint van még pár, néha csak úgy hasmenésem volt, aludni tudtam de hízni nem nagyon híztam, pedig rendben volt kaja is, edzést is csináltam rendesen, aztán meg pár pszichés is előjött, volt hogy depressziósnak éreztem magam kissé, és soha nem szokott velem ilyen lenni eddig. 1 hét pihenő elég lenne?
2013. okt. 23. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony tuledzès. Egyèbkènt a kaja kevès volt ezèrt nem hiztal.
2013. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!