Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha amúgy sem túl egészségesek...

Ha amúgy sem túl egészségesek a tejtermékek, akkor mi a helyzet a túróval? Lehet valamivel helyettesíteni, ami nem tápkieg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a sovány túró az éppenséggel teljesen rendben van tömegeléskor.
2013. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A túrónak elnézzük azt a kis tejcukor- és tejzsír-tartalmát, mert cserébe tele van kazeinnel, ami pont kell éjszakára.

Vagy eszel húst, az sem rossz megoldás, ha nem akarsz tápkieget és túrót sem.

2013. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szinte rosszul vagyok a tejtermékektől. Tegnap ettem 200g túrót, és nagyon rosszul voltam tőle. Egy pohár forralt tejtől is készen vagyok. Fáj a fejem, szédülök. Már gyerek korom óta. Nem fogom így erőltetni.

Egyébként mennyit szoktatok belőle enni lefekvés előtt? Illetve milyen tápkieget tudnátok ajánlani? Nap1 1 adagot fogyasztanék. Nem vagyok testépítő, sportolok. De szoktam edzeni is!

2013. okt. 18. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 150g túrót eszem egy kis proteinnel leöntve.

Ha neked nem jó a túró, akkor egyél húst. Nem kell ezt cifrázni. De van kazeines tápkieg is, kipróbálhatod, de lehet hogy az sem lesz jó neked.

2013. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!