Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez hogy enyire...

Kati Tibor kérdése:

Miért van ez hogy enyire nehezen megy a fekvőtámasz?

Figyelt kérdés
Régen végeztem a fegyencedzést nagyon jól ment sokat fejlődtem de egy időre abbahagytam és most ugydöntöttem megint elkezdem de amikor elkezdtem észre vettem hogy nagyon nehezen tudok fekvőtámaszozni de miért? miért van ez kérlek szépen segitsetek és ha tudjátok a megoldást hogy hogyan tudnék ujra könyen fekvőtámaszozni akkor kérlek irjátok le.

2013. okt. 15. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Szia, mégis mennyit tudtál csinálni egy rendes vállszéles fekvőnél régen és most? Amúgy szerintem ha rendszeresen csinálod megint 1-2 hét alatt belejönnél...
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sowilo ***** válasza:
Kezdj el egy könnyebb fekvőtámasz variációt, majd haladj tovább, amikor jónak látod. Elgyengültél, mivel ahogy írtad, abbahagytad egy időre. Nem olyan nehéz ezt kilogikázni.
2013. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar bele lehet jönni. Velem is volt, hogy csinálgattam fél-egykezes fekvőket aztán pár hét/hónap kihagyás után majdnem befostam...
2013. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszirónak hátt ugy 20 volt nekem a minimum és most pedig aligtudom lenyomni ezt a 20-at is.
2013. okt. 16. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!