Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nézik le a testépítőket?

Miért nézik le a testépítőket?

Figyelt kérdés
Miért van az a sztereotípia ,hogy egy zsák cementet se bír el stb...Irigység vagy tudatlanság? Meg aki kicsit tájékozottabb is , azzal okoskodik hogy jó hogy 120kilót nyomsz de lomha vagy..stb..
2013. okt. 12. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Persze,akkora izomzattal már nem lehet dolgozni.A szervezet szàmára felesleges ezért leépítené.

De ő extrém eset.

2013. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A hobbi sportolókat szerintem nem sokan nézik le,sőt.Akik esetleg már nevetség tárgyai,vagy megszólják őket,ők a versenyzők a szteroid használat miatt elsősorban,mert egészségkárosító csalók.A hamis kép miatt amivel úgy van beállítva az egész,mintha ez természetesen elérhető volna.
2013. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igy van a nagy szteroidos állatokat nézik le nem azokat akik naturálok.
2013. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Szergej55 ***** válasza:
Amúgy tök jó, hogy az előbbi favágó kmából is épp az a kisebbrendűségi érzés bújt elő, amit említettek már, tessék megnézni, itt az élő példa!
2013. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
HÁt aki folyton testépít meg minden, nehéz elhinni hogy tisztában van az alapvető és meghatározó filozófiai irányzatokkal, gondolkodáselmélettel, irodalmi alapműveltsége a helyén a színjátszás és filmművészet is olyan témakör ahol bizton felszólal, valamint a zene és az opera és természetesen a szabadtudományok terén is olyannyire tájékozott lenne mint az elvárható, és innentől már csákó.
2013. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A reál témakör, a természettudományok hol maradnak? Mi ez az only-humán elvárás?
2013. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
szabadtudományokba értettem a nehézionoktól kedve a müonokon és földrajzon át a polipeptidláncokkal és a Noether tétellel bezárólag most mindent
2013. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ja. Végülis csak az univerzum megismerése, minek pazaroljunk rá több szót.


Amúgy ha valaki "folyton testépít, meg minden", az valószínűleg tisztában van a főbb táplálkozási és biológiai dolgokkal (legalábbis illene), míg azt vettem észre, hogy a sok "normális" átlagember pedig nem ért semmihez sem kifejezetten.

Van egy olyan dolog, hogy specifikáció. Sokaknak a testépítés a specialitásuk, ami mellett megfér még pár másik is. Nem kell ezért bántani őket.

2013. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Bírom hogy jönnek ezzel a dumával, hogy biztos műveletlenek meg bunkók. Gimiben az osztályból én voltam az egyik aki a legtöbb időt töltötte a konditeremben, de az olvasással is így voltam. Az egyetemi konditeremben meg mérnökök edzenek, attól hogy valaki kétnaponta rászán 1-1 órát arra, hogy karbantartsa a testét még ne legyen már egyből hülye. Szerintem ha valaki lenéz emiatt valakit az irigységből fakad.
2013. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

érdekes, 110 kiló vagyok, elvégeztem egy egyetemet, és a suli alatt sokszor segédmunkás voltam.

a melóban is az erőmmel tűntem ki, sok srác pár nap alatt feladta, és amíg a suli tartott, mindig visszamentem dolgozni oda.

és sokszor tartottam erőbemutatókat is, persze a mazsolák, a kis nyeszlett levelpuszítók nem bírták...

csak h írjak egy ellenpéldát arra is, amit itt vki írt, h nem bírják az ilyen emberek a melót, meg buták is...

2013. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!