Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nézik meg ennyire a...

Miért nézik meg ennyire a testépítőket?

Figyelt kérdés
Miért bámulják az emberek a testépítőket úgy mint egy UFO-t? Annyira vicces tud lenni, amikor az egyik testépítő haverommal szoktam járkálni plázában meg ilyen helyeken, és ugye van mikor "izompólóban" jön, és úgy bámulják az emberek mint egy UFO-t, ennyire nem elfogadott ez a test még most sem 2013-ban?!
2013. júl. 9. 17:16
 1/10 A kérdező kommentje:

A haverom is majdnem ekkora, tehát ilyenre gondolok, nem ezekre a hobbi gyúrósokra:


[link]

2013. júl. 9. 17:17
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

szerintem vannak az olyanok mint én, akik irigyek vagyunk, és álmodozunk róla, hogy egyszer majd mi is...

vannak azok akik a sok téves infó miatt azt nézik, hogy mikor esik össze holtan a koxos állatja...

és vannak azok akik undorítónak találják és ezért bámulják.

2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kétfejű borjút is megnézném, de nem azért, mert tetszik. A lila kakastaréjt viselőt vagy az agyonpiercingelt embereket is megnézik, csak azért, mert más mint az átlagember. De ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy tetszik is a látvány.
2013. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiiii ***** válasza:

Ez a test???!?!?!

Hát én el nem fogadnám, az hótziher. Meg is nézném én is az ilyet, habár szerencsére még soha nem láttam.

2013. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Király! A haverodnak is roid hasa van!
2013. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ennek a hasa photoshop vagy mi? :DD amúgy azért nézik meg őket mert izmosak... TÚL izmosak
2013. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azért, mert fura, kirí a környezetből. Ezzel nincs baj, ez minden fura dologgal így van.

A gond ott kezdődik, hogy közben mindenféle bántó, agresszív, téves marhaságot gondolnak róluk, és sokan nyílt ellenszenvvel viseltetnek az első másodperctől fogva. Még azelőtt, hogy kiderülne, van-e rá ok, vagy nincs. Erről tehet a hülye átlagember, aki nem képes gondolkodni, meg tehet a hülye testépítő, aki kialakítottat/erősítette a sztereotípiát. Aki meg normális, és lenézik, megszívta.

2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

BBKristof a roid hasat a legtöbb profi testépítőnél megtalálod.

A szteroidok miatt megnőttek a belső szervei.

Nézd meg Ronnie-t: [link]

2013. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
látom de a csávónak a képen így el van homályosítva meg oda van szerkesztve vmi kocka xD nekem legalábbis így tűnik
2013. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én nyálcsorgatva nézem meg őket :)
2013. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!