Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van ha csak összerázom a...

Mi van ha csak összerázom a fehérjeport és a vizet kézzel?

Figyelt kérdés
Az baj?
2013. okt. 8. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én eddig senkit nem láttam turmixolni, mindenki rázza.
2013. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vajon honnan kapta a shaker a nevét...:)
2013. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ez itt a kérdés.:)
2013. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lényegtelen... amikor ezt kérdeztem kicsit el voltam szállva. De akkor is mindenhol azt hallom hogy turmix, turmix, turmix. Meg a fehérje turmixnak is ez a neve.
2013. okt. 8. 19:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Na figyu: ez így maradt meg sok embernél, hogy turmix, de már régóta mindenki csak simán egy műanyag shakerben összerázza. Qrvára mindegy, ezt kellene megérteni. Ha porként dobnám be az arcomba és le tudnám nyelni úgy, akkor is felszívódna, nincs jelentősége órákig rázogatni.
2013. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jól van. Értem én. :)
2013. okt. 8. 19:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, pont ezt akartam mondani, hogyha szárazon bekanalaznád és ráinnád a vizet, akkor is ugyanott vagy, csak nem akartam ilyen hülyeséggel előjönni. A fahéj challenge meg az orrba kreatin után nem kell még ez is :)
2013. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:)
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!