Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 42,2 grammos fehérjeport...

Ha 42,2 grammos fehérjeport szedem és gyúrok + az étrend is jó bodybuillderesen, akkor nő az izmom? Lessz haladás, hogy a karom 35-ös helyett 36-37-es lessz? Vagy a fehérjepor nem növeli az izomtömeget?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyen meg a napi 2g x ttkg fehérje és kell még elég szénhidrát és zsír is. Kalória plusz kell izomnöveléshez. Az tök mindegy a szervezetnek, hogy te a fehérje egy részét tápkiegből fedezed. Ettől nem leszel nagyobb, hogy tápkiegből megy egy része.
2013. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha több fehérjét szedek, mint ch-t attól az izomtömegem nő nem?
2013. szept. 25. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Húha, nagy a baj. Nem érted.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De értem. Az étrendem mind ez kb. És a testtömegkg/_g azis megvan, csak eddig szénhidrátot szedtem, tömegnövelőt, most majd fehérjét fogok, vagyis fehérje lessz több. Akkor ugyanúgy fejlődök ha fehérjeport szedek, mint ha ch-t, csak a fehérjével csak tiszta izomtömeg jön. Ugye?
2013. szept. 25. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:

nem érted ha, megvan az étrend amit montez irt akkor fejlödsz ha nincs meg akkor meg nem fejlödsz ennyi

ja és milyen már hogy a karod akarod nőveszteni? mindenre kell edzeni, nem szeretem a strandgyúrosokat akiknek elég a mellbicepsz és mellé a kockás has

2013. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, mindenre kell edzeni.
2013. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor egyszerűsítek. Ha megvan a rendes étrend és edzés, akkor a fehérjeporral vagy a tömegnövelővel érhetem el, hogy így nézzek ki egy idővel.

[link]

2013. szept. 25. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy menni fog ez naturba de ha igen több év lesz mióta edzel?
2013. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így soha a büdös életben nem fogsz kinézni koksz nélkül. Tele van mint a déli busz.

És hiába egyszerűsíted, nem érted még mindig. Lassan olvasd:

Tök mindegy hogy tápkieggel vagy anélkül van meg a napi beviteled, lényeg hogy meglegyen!

2013. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem el lehet érni csoda genetikával de mondjuk tényleg nem fog neki menni mert nem érti az étrendet sem amúgy én 4 éve edzek és tényleg meg sem közelitem ezt a formát
2013. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!