Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fehérjepor csak étrendkie...

Ha a fehérjepor csak étrendkiegészítő akkor miért nem ajánlják a fogyasztását 18 éven alul?

Figyelt kérdés
Tudom mi a fehérje, egyszerűen nem fér a fejembe hogyha csak fehérje miért nem eheti mondjuk egy 15 éves a gyártók szerint? Akkor a C vitamint sem szedheti?
2013. szept. 1. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A fehérjét szerintem ajánlják, az NO fokozókat, termogén zsírégetőket nem szokták.
2013. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A sima tápkiegre is rá van írva, tudom eltiltottak tőle :D
2013. szept. 1. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Butaság eltiltani egy jó kis proteintől a fiatalokat.
2013. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Garatulálni tudok csak annak a marhának aki ezt kitalálta.


Inkább ajánlott fogyasztani :D

2013. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, melyik gyártó terméke? Fogyasztottam már párat, de fehérjén ilyet még nem láttam.
2013. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a Scitec-es termékre volt ráírva az apróbetűs résznél. Nem nagyon akarom elhinni én sem :D
2013. szept. 1. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Az csak formalitas szoveg ami kkor jon jol ha valami baj torenik valakivel....azzal az aprobetus reszel mossaka kezuket:)
2013. szept. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért, azt a példát kibővítve, amit fent is írtak, mert a 15 éves Dzsonnika azt hiszi, hogy ettől lesz igazán izmos, nosza, be is szed minden nap 8 adagot. Jobb esetben szétf0ssa a belét, aztán mennek perelni.

Dzsonnika még nem volt felelősségre vonható a tetteiért, ám a dobozra rá van írva, hogy ők mossák kezeiket az ajánlásuük ellenére elkövetett hülyeségek miatt, így a gyártó megmenekült a pertől.


Ezért.

2013. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert a 20 éves dzsonika nem lehet ugyanolyan hülye?
2013. szept. 2. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:

De, de 18 év felett mindenkinek joga van bármit tennie magával. Ha viszont egy fiatalkorúval történik bármi, akkor sokkal gázabb, ha nem védekezhetnek azzal, hogy ők márpedig ráírták, hogy 18 év alatt nem.


És én nem azt mondom, hogy a fehérje rossz, mielőtt bárki félreértené. Csak amióta vannak például a kreatint nazálisan felszívó hülyék, engem már semmi emberi baromság nem lepne meg.

2013. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!