Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen márkájú fehérjét iszol?

Milyen márkájú fehérjét iszol?

Figyelt kérdés
Àrára (azt is hogy mekkora kiszerelés) is kiváncsi lennék, illetve, hogy neked bejön e az íze.

2012. okt. 29. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
most a star tectől a 100%whey prot nagyon pöpec az íze csokis k.urva finom 79%os tejsavo,750gramott vetem 3500ért
2012. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg félét próbáltam, ízre a Gaspari myofusion és a Scitec whey prof. jött be, nagyon sok finom van köztük, most éppen nitro pure whey gold van és ezután váltok vagy Myprotein termékere, vagy Stillmass 6:3:1-re, még nem tudom.:)

[link]

[link]

2012. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Scitec-es Whey complexet iszom belga csokis ízesítéssel. 2350g-os kiszerelésben 14.000 valamennyi az ára, de legközelebb vödrös kiszerelést veszek, az 5000g és 26.000 körül van, tehát hosszútávon spórolás.
2012. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

HiTec - Whey C6

csokis verzió. Nem elsődleges számomra az íz, de mivel ebben a proteinben nincs hozzáadott cukor, és magas a leucin tartalma, illetve b-ecdysont is tartalmaz ezért egy étcsokis ízt kapok. A beltartalom számomra a fontos.

2012. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:
Most Scitec 100% Whey Proteint iszom, csokoládé ízűt, és nekem ez túl édes. Előtte Strength Protein 80 étcsokisat ittam és az jobban ízlett, de gyengébb minőségű volt. A következő Scitec 100% Whey Professional lesz és banános vagy mogyorós csokis, még megálmodom.
2012. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vpx syngex- k rva édes, de jó minőségű. Legközelebb szerintem babános scitec 100wpp -t veszek. Esetleg whey6.3.1-et.
2012. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JayC ***** válasza:

scitec wpp: kellemes íz, jó oldhatóság.

gaspari myofusion: krémesebb mint a wpp, tökéletesen oldódik.

biotech nitro gold pro: elég drága, de akció volt, gondoltam kipróbálom. ízre nem jön be, de jó minőség.

scitec whey komplex: általam kóstolt legfinomabb fehérje, talán csak a casein komplex jobb nála, mert sokkal sűrűbb-krémesebb az állaga.

biotech power prot: ízre nem túl jó, ez egy olcsó kevert fehérje, ár/érték arányba nem rossz.


ha ezek elfogynak, akkor stillmass 6:3:1-et fogok kipróbálni, mert árban kitűnő, és összetevők is ott vannak.

ha úgy állok majd anyagilag akkor lehet teszek 1 próbát a hi-tech c6-al, mert ez a beta-ecdysteron kegyetlenül foglalkoztat most, kíváncsi vagyok érezhető-e valami belőle...


továbbá egy carnivort is ki szeretnék majd próbálni, nagyon sokan dicsérik...


ui. íz nem fontos, de diétában azért hatalmas felüdülés tud lenni egy finom fehérjés fagyi vagy puding...

2012. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!