Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egész nap nem leszek...

Ha egész nap nem leszek otthon akkor amíg nem megyek el annyi kaját egyek amennyi belém fér?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: elhívtak színházba, ami délben kezdődik, nem tudom már hány felvonásos, de a műsor végén akikkel megyek még elmegyünk ide-oda.


A dobozba csomagolt kaja kilőve, hogy néznének már rám ha séta közben vagy az előadás szünetében burkolnám be két dobozból a csirke-rizst?


Arra gondoltam hogy délelőtt megpróbálom a napi kajám 70-80-át belapátolni és este ha hazaérek akkor a maradékot.

Ez így működhet? Baj hogyha egyszerre nem 30g fehérjét eszek meg? Nem merek többet enni egyszerre 30g-nál mert a többi nem hasznosulna.


2013. okt. 8. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megoldom valahogy :)

Bocs ha úgy tűnt nyafogok vagy ilyesmi csak nekem tényleg fontos az hogy mindig meglegyen a megfelelő tápanyag, a regenerálódás meg a többi dolog, sokat dolgozok ezen igyekszem elkerülni a legkisebb hibákat is.

2013. okt. 8. 19:37
 12/13 anonim ***** válasza:
okés, de no para, nem egy napon múlik ez.:)
2013. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megfogják érteni, hogy kajálsz :).Vagy beszéld meg velük, hogy színház után mennyetek el egy étterembe kajálni.Azt akkor színház előtt kajálsz egy jót + utána.Így talán nem terheled le annyira a szervezetedet.(mert ha pl. egyszerre bevágsz mindent sok zöldség,hús stb., akkor nagyobb gondod lesz a gázokkal mint hiszed :D)
2013. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!