Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egész nap nem leszek...

Ha egész nap nem leszek otthon akkor amíg nem megyek el annyi kaját egyek amennyi belém fér?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: elhívtak színházba, ami délben kezdődik, nem tudom már hány felvonásos, de a műsor végén akikkel megyek még elmegyünk ide-oda.


A dobozba csomagolt kaja kilőve, hogy néznének már rám ha séta közben vagy az előadás szünetében burkolnám be két dobozból a csirke-rizst?


Arra gondoltam hogy délelőtt megpróbálom a napi kajám 70-80-át belapátolni és este ha hazaérek akkor a maradékot.

Ez így működhet? Baj hogyha egyszerre nem 30g fehérjét eszek meg? Nem merek többet enni egyszerre 30g-nál mert a többi nem hasznosulna.


2013. okt. 8. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lenne, egyébként ez a 30g-os dolog tévhit.

Márcsak azért is, mert nem mondja el, mekkora emberről van szó, ami azért nem mindegy.

2013. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálhatod így vagy viszel csirkemelles szendvicset. De ha egy nap kevesebb kaja megy kicsivel, az sem gond.
2013. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szendvicset vinnék, jobb mint koplalni egész délután, ráadásul ha hozzá vagy szokva hogy 2-3 óránként eszek, 6-7 óra alatt rohadt éhes leszel, ha nincs kaja!
2013. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez a másik dolog amitől félek hogy egy csendesebb jelenetnél jön a robajszerű gyomorkorgás. :D

Szóval azt mondjátok 30g tévhit? Mennyi a maximum amennyit egyszerre meg lehet enni?

2013. okt. 8. 18:35
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi a max, de eleve nem egyszerre szívódik fel a hús, hanem több óráig folyamatosan, így nem gond egy nagyobb adag sem.
2013. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hú okés ez jó hír :)

Szóval akkor max a tejsavónál lenne ilyen gond h "legfeljebb ennyi meg ennyi gramm" mert az egyszerre szívódik fel jól gondolom?

2013. okt. 8. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél TK kenyeret + dobj bele csirkét+zöldséget.Akár egy shaket is vihetsz magaddal(zabpehely+fehérje összeturmixolva)
2013. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás de az milyen pofátlanság már hogy 4-5 ember közül csak én zabálok, elegáns ruhában, baráti beszélgetős séta közben? :D
2013. okt. 8. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, tejsavónál más, mert az 20-30 perc alatt már a véráramban van. De a hús nem szívódik fel hirtelen.
2013. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság, ha tényleg a barátaid, meg fogják érteni, hogy céljaid vannak.
2013. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!