Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahasat szeretnék, hogyan...

Kockahasat szeretnék, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, már pár hónapja hasizmozok, és elég kevés változás volt. Van egy kis fölösleg a hasamon, nem vészes, szerintem attól még simán kellene látszódjanak a kockák. 168cm vagyok 55kg-vel. Milyen gyakorlatokat ajánlotok ? videót is kűldhettek, az a lényeg hogy hatásos legyen, ja és kb 2 hónap alatt milyen eredményekre számíthatok ? Ha diétárol van szó, akkor azt inkább kihagynám, mert ugye növésben vagyok, és nem igazán szeretnék koplalni. Nem iszok már fél éve semmi cukros löttyöt, pld kóla, fanta, és így sikerűlt leadnom 8kg-t. Sportolok is [tenisz]. Amugy van haspadom is, csak nem tudom hogy hatásosabb-e haspaddal, vagy inkább a hagyományos hasizom gyakorlatok csináljam. Haspadon nem igazán érzem hogy feszűl a hasizmom.
2013. okt. 6. 22:11
 1/1 anonim válasza:
folyamatos test edzéssel és helyes táplálkozással (a kettö kéz a kézben jár egymással) szóval megfelelő tápanyagokat kell biztositani szervezetednek, nem koplalni. ha ezek rendben vannak akkor még van egy fontos dolog a tűrelem.
2013. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!