Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kerekebb formasabb popsit...

Kerekebb formasabb popsit szeretnek. Mut tegyek? Meg kockahasat. Ha minden nap csinalok 100at akkir jo uton leszek hozza h sikeruljon? (mit ne egyek h sikeruljon? ) kb 55 es60kozott van a testsulyom

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Farizomra legjobb: súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lépcsőzés.

Hasra: hasprés, lábemelés függeszkedve.

Kockahashoz alacsony testzsír% is kell, ezt szálkásító diétával érheted el és aerob edzések is kellenek.


Szálkásító diéta: legyen napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Montez, hogy bírod ezt 1000-szer leírni? Én sírok az ilyen kérdésektöl hogy van zsír a hasán és azt hiszi hogy 100 felüléstöl kockás lesz a hasa. Neked erröl valami jegyzeted van amit bemásolsz ha feltesznek egy szinte ugyanolyan kérdést 500-szor?:)
2013. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy pár előre leírt mondatom és sokszor kopyzom, persze módosítok is rajta, ha éppen kell.
2013. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha értem
2013. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Montez csinálja a legjobban :D

Én idegösszeomlást kapnék, ha mindig le kéne írnom ugyanezt :D

2013. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!