Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ez a szálkásító...

Jó lesz ez a szálkásító étrend? 14/f

Figyelt kérdés

[link]

60kg vagyok



2013. szept. 29. 14:15
 1/8 A kérdező kommentje:
hetente 4-szer edzem és mindig edzés után van a turmix ha meg nincs edzés akkor ebéd és 10-órai között. edzés után mivel töltsem fel glikoén raktárakat belefér még az étrendbe 30 gramm dextróz?
2013. szept. 29. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál nem kell dextróz, max kevés mehet. De 60 kilóra hova szálkásítasz?, pláne 14 évesen. Egyébként nem lenne rossz étrend, de kell jó kis telítetlen zsír is pl lenmagolaj, halolaj. Ja és zöldség is. A sok disznóhús helyett néha mehetne csirke is.
2013. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehogy akarok szálkásítani majd márciusra addig megy a tömegelés amúgy 14 évesen nem lehet szálkásítani?
2013. szept. 29. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
14 évesen minek, ha még nincs elég izom rajtad? A hormontermelésed is most indult be igazán, eddig nem tudtál nagy izomzatot elérni. Akkor mi a ráknak szálkásítson egy gyerek még? Pláne 60 kilóra? :)
2013. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó értem de ha lesz majd izom akkor lehet?
2013. szept. 29. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor persze. Illetve akkor is mehetne ha nagyon sok zsír lenne rajtad, de ez téged nem fenyeget szerintem.;)
2013. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
majd teszek fel képet este meg tudod mondani majd hogy mennyi lehet a testzsirom, hány kg-t tömegeljek stb?
2013. szept. 29. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
meg tudom mondani kb-re.
2013. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!