Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testalkatom lehet?

Milyen testalkatom lehet?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, kb. 180cm és 66kg. "Semmi" izmom sincs gyakorlatilag (fekvőtámasz alig megy, húzódzkodésról meg nem is álmodom). Férfi létemre homokóra alkatom van, kövér nem vagyok, néha volt egy két testrészem zsírosabb a kelleténél, de a karom pl. elég sovány. Nézegettem ezeket a testalkat ábrákat, de laikusként nem sok jött le róluk. Elkezdenék kondiba járno, mert ez így tarthatatlan, csak nem tudom, milyen életvitelt kéne a testalkatomhoz igazítani.
2013. szept. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked súlyzós vagy saját testsúlyos edzés kellene és tömegnövelő étrend.
2013. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kardiót felejtsem el?
2013. szept. 23. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Tömegnöveléskor is mehet heti pár kardio a szív- és érrendszer edzésére. Arra kell figyelni, hogy elég kaja menjen, mivel kalória plusz kell izomnöveléshez.
2013. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hol laksz? ha pesten, akkor éppp edzőtársat keresek ,ha érdekel:)
2013. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!