Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19 lány éves vagyok, de nem...

19 lány éves vagyok, de nem nézek ki annyinak a testalkatom és a baba arcom miatt. Milyen alakformáló edzést, tornát vagy sportot ajánlotok? (LENT részletesebben, KÉPEK)

Figyelt kérdés

Baba arcom van, ezen tudom, nem tudok változtatni...bár sokan tartanak szépnek. És végül is az alakommal sincs baj, csak annyi, hogy szerintem kicsit gyerekes. Alacsony vagyok, nincs rajtam felesleg, de nem vagyok sovány sem. Egy kicsit keskeny a csípőm, nekem inkább hátul kerekebb..a fenekem (de az sem nagy), a melleim is szerintem kicsik.

Ilyesmi, mint a képen (csak nem ennyire hegyes):

[link]


Szerintetek mivel tudnék változtatni a megjelenésemen? Gyúrhatnék mondjuk fenékre, combra..és mondjuk a hasamról sem ártana lefaragni kicsit, hogy formásabb, laposabb, feszesebb legyen. Vagy esetleg a derék tájékot lehet alakítani, hogy szebb íve legyen?


Na, találtam képeket..mintha én lennék:

[link]


[link]


[link]


[link]


2013. szept. 4. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok (bocs, elírtam) :)
2013. szept. 4. 12:43
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én mindent megadnék, hogy így nézzek ki... Szerintem szerencsés vagy!

Amúgy, ha ez megnyugtat: én 28 vagyok, és 15-nek néznek...

2013. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenre kellene edzeni úgy lesz a legjobb. Kezdj heti 3 napos teljes testes súlyzós edzéssel és mellé mehet heti 3-4 aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.

Súlyzós pl.: tárogatás, evezés kézi súlyzóval, vállból nyomás, kézi súlyzóval beforgatós bicepsz állva, egykezessel tarkóhoz engedés ülve, guggolás, kitörés, egylábas vádli állva, haprés, lábemelés.

A bodybuilder.hu oldalon van sok terv.


Az étrend is számít, ha izmosodni szeretnél, akkor több fehérje és kicsit több szénhidrát kell. Tiszta kaja legyen:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Amúgy nemsokára 20 leszek, de a legtöbben nem nézik ki belőlem :D

2013. szept. 4. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Az király, de miért nem magadról dobsz képet? :)
2013. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De miért zavar az, hogy nem néznek annyinak mint amennyi éves vagy? Inkább örülj neki!
2013. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt az oldalon bárki láthatja, így nem szeretnék magamról. :)

Néha azért elég zavaró tud lenni, ha egy 19-20 éves egyetemista lányt gimisnek néznek :D

Mondják, hogy aranyos vagyok...ez jól esik, de szeretnék már kilépni az aranyos lány kategóriából (már ami a külsőt illeti) és inkább nőies lenni.

2013. szept. 4. 15:01
 8/10 A kérdező kommentje:
És milyen sportot ajánlotok?
2013. szept. 6. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
de hát leírtam, hogy mit csinálj, még gyakorlatokat is írtam. Súlyzósra és aerobra is. Akkor mi a kérdés? :)
2013. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönet érte! :)
2013. okt. 5. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!