Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időnként kell hosszabb...

Prto3inVitez kérdése:

Mennyi időnként kell hosszabb pihenő?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja csak az edzésnapok közti 1 nap volt a pihenőm és ma már úgy mentem le , hogy na már megint....semmi kedvem nem volt, tartsak egy kis pihenőt vagy miért van ez?
2013. szept. 17. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
én évi max kétszer egy hetet hagyok ki, de van aki többet vagy többször. Ki hogy érzi, nekem így a jó.
2013. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszi, ink hagyom holnap úgyis megfáztam kicsit
2013. szept. 17. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, ilyen pár napos kihagyás simán lehet, ha nem vagy jól.
2013. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is évi két hetet szoktam, karácsony, és nyáron a nyaralás.
2013. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pff én meg kb 1.5-2 havonta és ilyenkor megreformálom az edzéstervet és pihi után vmi teljesen újat kezdek :)
2013. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sokhetente amikor úgy érzem nem tudok emelni se a súlyon se az ismétléseken akkor 1 hétig csinálom ugyanazt az edzést a használt súlyok felével. Több ismétléssel, A formán dolgozva. Ez így ad egy kis pihenőt az idegrendszeremnek és utána megy megint. De egyébként elég sokat utazunk családdal megyünk mindenfelé + néha elkapok valami vírust olyankor nem tudok menni és ez nem szándékos de mit lehet tenni?
2013. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!