Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudnék kihozni ebből a...

Mit tudnék kihozni ebből a testből? 17/f

Figyelt kérdés

Már régóta tornázok, két évvel ezelőtt 94kg súllyal kezdtem el, ami elég nagy túlsúlyosságot jelentett, ma már 76kg vagyok és megváltozott az életem...


A legfrissebbb kép rólam: [link]


Mindenképp csak a csúcson fogok megállni, de olyanok tanácsát kérem, akik az ilyesféle edzésekben otthon vannak.


Hogy mi a célom? Talán egy hasonlóan kidolgozott test, mint amilyenek a videóban is vannak:


http://www.youtube.com/watch?v=9yYKH9K3xdQ


Az egész átalakulásom publikusan csinálom, amire nagy elszántság kellett, hogy így csináljam, kaptam sok motiváló levelet és végül a publikum előtt válalom, aminek nekiálltam.


Ide nagyon ritkán járok fel GYK-re, de ha kérdésetek lenne vagy csak üzenni szeretnétek akkor itt megtaláltok: [link]


Tehát várom az edzéstippeket és az ötleteiteket!


Köszi!



2013. szept. 16. 20:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igaza van Monteznek, nem naturálok ezek, hiába van odaírva. Én többükre is mondanám, hogy nem az. Huszonpár év körüliek, egy csapat ahogy láthattuk, gondolom ha valamelyik használ szteroidot, az nem marad egyedi eset, plusz a szárazság mindegyiknél...
2013. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet a formával így 7 év után?


Bár sejtem, de remélem nincs igazam...

2020. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!