Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudnék kihozni ebből a...

Mit tudnék kihozni ebből a testből? 17/f

Figyelt kérdés

Már régóta tornázok, két évvel ezelőtt 94kg súllyal kezdtem el, ami elég nagy túlsúlyosságot jelentett, ma már 76kg vagyok és megváltozott az életem...


A legfrissebbb kép rólam: [link]


Mindenképp csak a csúcson fogok megállni, de olyanok tanácsát kérem, akik az ilyesféle edzésekben otthon vannak.


Hogy mi a célom? Talán egy hasonlóan kidolgozott test, mint amilyenek a videóban is vannak:


http://www.youtube.com/watch?v=9yYKH9K3xdQ


Az egész átalakulásom publikusan csinálom, amire nagy elszántság kellett, hogy így csináljam, kaptam sok motiváló levelet és végül a publikum előtt válalom, aminek nekiálltam.


Ide nagyon ritkán járok fel GYK-re, de ha kérdésetek lenne vagy csak üzenni szeretnétek akkor itt megtaláltok: [link]


Tehát várom az edzéstippeket és az ötleteiteket!


Köszi!



2013. szept. 16. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A kérdező videójában 1:40-nél a félmeztelen melegítős csávó, aki vállból nyom az qrvára nem naturál. Ezt ki merem jelenteni.

Amit te küldtél ismeretlen 70%-os emberke azok lehet naturálok. Inkább így fogalmazok, hogy el lehet érni az első formáját is naturálban, de ez nem jelenti, hogy tuti hogy life time naturál.

A versenyen tényleg elég izomtalanok vannak, azt a formát lehet hozni a mit a második videóban látni lehet.

De egy-egy felkészülésnél azért megy a cucc ezeknél is, mert érdekes, hogy a kérdező videójában kétszer akkora emberek vannak, a versenyen meg mindegyik izomtalan. Ja, hogy ott már kiürültek, így kell ezt érteni. Mögé kell nézni a dolgoknak , nem mindent beszOpni, amit mutatnak.


A másik, hogy ha értenél hozzá 70%-os ismeretlen emberke, akkor tudnád, hogy naturálban max 4-5 évig fejlődsz és ennyi. Ergo én is 20 évesen jobb formában voltam, mint öregxar 43 évesen, tehát azzal qrvára nem mondtál semmit, hogy te nem edzel 28 vagy akár 10 éve is, neked a mai neten fellelhető tudással, tápkiegekkel 2-3 év alatt jobban kellene nálam kinézned. Ezen kellene elgondolkodnod és nem minden kérdésnél nekem beugatni!

De majd rájössz, hogy monti papának igaza volt, ha 10 év múlva sem leszel olyan, mint a videókban lévő arcok. Akkor majd gondolj vissza, mit írtam ide. Na szevasz!


Songoku. Van ilyen, hogy egy-egy komolyabb, nagy lóvéval járó fotózásra vízhajtóznak is, de nem gondolnám, hogy minden esetben megtörténik ez.

2013. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Szergej55 ***** válasza:
5-ös, te ezeket gondolod sportolónak? Ha ez így van, komoly értékrendbeli problémával állunk szemben, ezek ugyanis a sportág szégyenei, mindent, amit elérték, a koksznak köszönhetik nagyjából.
2013. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
de Szergej, az 5-ös az pont te vagy.:)
2013. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jó akkor a sport szégyenei mert csináltak munkából egy videót és rengeteg embert motiváltak vel edzésre.
2013. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
na, csak van itt egyetértés is.:)
2013. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Szergej55 ***** válasza:
Na bakker, a számozást ismételten benéztem, a hatos az! :D
2013. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Szergej55 ***** válasza:
Vagy titkon szeretek magammal vitatkozni, fene tudja már.
2013. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szergej55 ***** válasza:
Én egyébként nem sok embert ismerek, akit ezek motiváltak volna bármire is röhögésen kívül, de biztos sokan vannak.
2013. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha 1 ember is emiatt a videó miatt elkezdett edzeni és egészségesen élni szerintem már megérte a videó.
2013. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
aztán az az egy ember rájön pár év múlva, hogy naturálban soha a büdös életben meg sem közelíti ezeket és akkor megy a koksz. Mivel ő eldöntötte, hogy ekkora lesz.
2013. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!