Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudnék kihozni ebből a...

Mit tudnék kihozni ebből a testből? 17/f

Figyelt kérdés

Már régóta tornázok, két évvel ezelőtt 94kg súllyal kezdtem el, ami elég nagy túlsúlyosságot jelentett, ma már 76kg vagyok és megváltozott az életem...


A legfrissebbb kép rólam: [link]


Mindenképp csak a csúcson fogok megállni, de olyanok tanácsát kérem, akik az ilyesféle edzésekben otthon vannak.


Hogy mi a célom? Talán egy hasonlóan kidolgozott test, mint amilyenek a videóban is vannak:


http://www.youtube.com/watch?v=9yYKH9K3xdQ


Az egész átalakulásom publikusan csinálom, amire nagy elszántság kellett, hogy így csináljam, kaptam sok motiváló levelet és végül a publikum előtt válalom, aminek nekiálltam.


Ide nagyon ritkán járok fel GYK-re, de ha kérdésetek lenne vagy csak üzenni szeretnétek akkor itt megtaláltok: [link]


Tehát várom az edzéstippeket és az ötleteiteket!


Köszi!



2013. szept. 16. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kemény súlyzós edzés kell és tömegnövelő étrend. Majd ha lesz elég izom, akkor szálkásítás.

De megsúgom, hogy a videóban nem csak naturálok vannak, szóval lehet álmodozni ,de nem éred el kox nélkül némelyik formáját.

2013. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Prto3inVitez ***** válasza:
Szia, ahogy Montez leírta úgy kell, Montez szerinted ki nem natúr?
2013. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Osynho ***** válasza:
Mindig előkerülnek az ilyen videók, amiben "naturál" önimádó páwák edzenek póló nélkül, 2 sorozat között a tükörben feszengve. Kivagyok az ilyen emberektől. Persze a fizikum elismerésre méltó, csak be kellene vallani a dolgokat, nem hitegetni a rajongókat.
2013. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Már mobilon vagyok, holnap megírom, még egyszer megnézem. De pl én 28 éve edzem és sehol nem vagyok pár fickóhoz képest, pedig kaja, edzés minden fullos. Olyan szálkásan nem marad annyi izom, amennyi néhány emberen a videoban volt. Lehet engem lehülyézni, de ez a véleményem.
2013. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szergej55 ***** válasza:
Hajrá, én szurkolok, hogy minél jobb formába kerülj! De: a videón látható homokosokat legfeljebb elrettentésként fogd fel, ugyanis nekik nincs közük a sporthoz, sportolói magatartáshoz, egy nagy halom feszengő majom az összes, akik nem adják meg a testépítésnek járó alázatot és tiszteletet. Többek között nekik is köszönhető, hogy a súlyzós edzés a mai napig „underground" mozgalom.
2013. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Láttok róluk egy videót és egyből beskatulyázzátok őket.


Az egyiket követem youtube-on ahol mindennap vlogot csinál. Mivel elismerésre méltó a fizikuma ezért a gymshark ruházati cég szponzorálja. egyébként pulcsiba eddz ha lehet és főleg erőre, nem egy önimádó páva aki a tükör előtt durrantja a bicepszét. Valamit valamiért alapon mindannyiukat meghívták a BodyPower-re angliába. itt közösen mentek el edzeni Szintén szerződésből erre a helyre ahol ezt a videót csinálta róluk a Gymshark. Marketing céljából. Ők meg persze megcsinálták mert jó buli és pénzt is kapnak érte.


egyébként Ez aki pl a vlogot is vezeti. fél éven át diétázott extrémlassan hogy ne vesszen izmot, egy versenyre. Na ez az hogy mindent megteszel és elszánt vagy. Ja és már 2 éve is versenyzett és nagyon kicsit javult a fizikuma. Aki koxol az egyáltalán nem ilyen.


Nem tudom melyikre gondoltatok hogy koxos, De nagyrészük nem az

2013. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nagyrészük.;) én sem azt írtam, hogy mind az. Ja és te vagy az a reménytelen kis álmodozó kisgyerek, aki még az én formámat sem üti meg, de te elhiszel mindent, amit felraknak youtubera.

Tudod nem mindegy, hogy valaki csinál évi pár kúrát vagy mindig tele van. És a koxok között is rengeteg féle van. A nagyobbak már növiznek inzulinnal, ezek meg csak szúrnak néha kis tesztót winivel, primóval. Nem mindegy ám kisgyerek! És akkor be lehet böfögni, hogy naturálok. Aki meg ezt besz*pja, hogy mind naturál az elég naiv.

2013. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Mivel régen Dagadt voltál és jelenleg skinnyfat ( vékony de zsíros) vagy. ezért én azt javaslom hogy löjj be egy étrendet max 300-as kaloriaplusz-szal. Az lenne a legjobb ha először megtudnád hogy mennyi kaloriát használsz el naponta. tehát azt mondom kezdj 2g/tskg fehérjéről 3g/tskg ch-ról és 1g/tskg zsírról. Attól függöen hogy ettől fogysz, szintentartasz, vagy hízol túl gyorsan (havi 1 kg-nál több az már sok a te esetedben) növeld/csökkentsd a ch-t

Edzéstervnek én azt ajánlom: [link]

Az a legfontosabb hogy erősödj amilyen gyorsan csak tudsz ezekben a gyokrlatokban. Ha hiányolod belőle a direkt bicepsz/tricepsz edzést akkor csinálj pár sorozatod de ne mnejen a többi gyakorlatban való erősödés rovására.

2013. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

azért abban egyetértesz remélem hogy ez egy naturál fejlődés 2 év alatt.

http://www.youtube.com/watch?v=Kv5TUBF0emY


plusz itt van ez a csávó a videóban is benne volt. Ha szerinted ez nem naturál akkor azt szeretném megkérdezni hogy ki az?

http://www.youtube.com/watch?v=P_ylpQRi16g&feature=c4-overvi..


Az meg hogy nem ütöm meg a te formádat nagy csoda mikor te jóval azelőtt kezdtél edzeni hogy én megszülettem.

2013. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Montez! Bocs, a tudatlanságomért, és hogy téged fárasztalak, de az ilyen modellek az ilyen videók előtt vízhajtóznak, nem? Hogy még szálkásabbnak nézzenek ki. Vagy nagy hülyeséget mondtam?
2013. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!