Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kevesebb a KOKSZ használó...

Kevesebb a KOKSZ használó hobbi gyúrós július 1. -e óta?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az hogy már tizenévesen, meg tudatlanul, ész nélkül, ameddig nincs baj. ..
2013. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tavaly 2-3fiatal gyerek volt kórházban, tolták a danabolt mint állat, utána meg nõies mellük lett, tejmirigy meg zsíros mell, mint a nõknek.. Tehát hajrá danabolkirályok, egyetek sokat belõle, nekem akkor se kéne ha ingyen adnák:-D:-D
2013. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kokszolók nagy része sajnos nagyon tájékozatlan a témában, csak hallottak róla, hogy lehet fejlődni tőle és ez számít. Milyen adagban kell, vagy milyen fel/le vezetéssel, esetleg utána májregeneráló, hormonvisszaállító, ilyesmik eszükbe se jutnak, a mellékhatásokról nem is beszélve. Ha többet tudnának róla, sokan bele se vágnának. Persze nem azt mondom, hogy terjeszteni kell a használati utasításokat, csak ha már valaki belevág előtte(!) nézzen utána, hátha elmegy a kedve tőle és rájön, hogy a szteroidok mellékhatása egy dolog, de sokkal nagyobb baj a hamisítás. Hatalmas biznisz a hamis szteroidok gyártása, amik károsabbak lehetnek sokkal, mint az eredetiek, cserébe sokszor nem érnek semmit. Engem nem nyugtatna meg az, hogy rajta van egy gyártó vagy hologramos matrica, mindent lehet hamisítani, az eladó pedig nyilván azt mondja, hogy eredeti. Az eredeti szerintem csak a profik és sztárok kiváltsága, akik ráadásul orvosi felügyelet mellett használják.
2013. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!