Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi szintű kondizóként (nem...

Hobbi szintű kondizóként (nem akarok testépítő lenni) csak egy kis formát akarok h jobban nézzek ki, mennyire van rossz hatással az edzésre az alkohol?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 22:33
 1/9 A kérdező kommentje:
2 hete kezdtem az edzést
2013. júl. 26. 22:36
 2/9 kennymc ***** válasza:
Attól függ :) Napi 1-2 pohár nem gond, még segíthet is. Ha berúgásra gondolsz, akkor nagyon rossz. Lassítja a regenerációt, dehidratálja az izmokat, csökkenti a tesztódat, emellett nagyon sok kcal..
2013. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Így van, kevés kis gond, sok alkohol meg nagy. Előttem írták, hogy miért.
2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kennymc ***** válasza:
Gondolom a hétvégi piamaratonok miatt kérdezem, de azért leírom, hogy a bor vérképző. Sör javítja a vérkeringést. Ugyebár ez nem azt jelenti, hogy pár liter sör naponta, és olyan vérkeringésed lesz, mint senki másnak :D
2013. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

[link]


néha hétvégente bele fér egy kis alkohol de lehetőleg mértékkel és a kajálást ne rontsa el az ivászat.

2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kennymc ***** válasza:
kérdezed*
2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fünof ***** válasza:
A sok alkohol a fehérjét zsírrá alakítja, gondolom fiatal vagy és ha néha-néha berugsz nem lehet komoly bajod, max a kövi 2-3 edzésen kicsit erőtlenebb leszel
2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én január 01 óta nem ittam egy kortyot sem(alkoholt) március április környékén még nagyon szenvedtem hétvégente a bulikban, szinte kapartam a falat, de mostanra fel sem tűnik, hogy nem iszom, sőt, ahogy részegednek a haverjaim, úgy "hülyülök" velük én is... a csajoknak meg egyszerűen nagyon bejön, hogy nem egy matt részeg bűzlő görény nyomul rájuk, hanem egy kulturált kedves udvarias jóképű fiú:)

Ha meg olyanom van, a részeg buxákat nagyon egyszerű felcsípni józanon, uh én csak ajánlani tudom mindenkinek az antialkoholizmust:) én már így maradok...

2013. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!