Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy testépitő mit nem ehet...

Egy testépitő mit nem ehet egyálltalán?

Figyelt kérdés

Az tudom,hogy alkattol függőn tömegeléskor belefér ,,szar" kaja is.

Dr mondjuk kalácsot,fagylaltot,colat? Az sosem mehet? Vagy ezis alkat kérdése? Ha testzsir százalékomat akarom csökkenteni,akkor gondolom semmi cukor se mehet...



2013. júl. 22. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ahogy írod, alkatfüggő. Tömegeléskor beleférnek ezek, de akkor sem célszerű cseszegetni az inulinszintet. Diétánál pedig kevés ch és az sem cukorból.
2013. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha pár hónapig kibírja az ember cukor nélkül meglepő, de már általában nem is akar többet...
2013. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Montez mindig olyan patent válaszokat ad, kíváncsi lennék, hogy néz ki! :-)
2013. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Tettem be már képeket. Öreg naturál vagyok, szóval semmi extra. Keress itt rá a nevemre.:)
2013. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Videokamerát.
2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kalács fagyi szerintem (laikusként!) belefér. A cola és társai viszont szerintem senkinél sem fér bele. A cola egy dologra jó, de arra nagyon: vízkőoldónak! És ezt halálosan komolyan mondom.
2013. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!