Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás és Fekvőtámasz?...

Fekvenyomás és Fekvőtámasz? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hello az lenne a kérdés hogy ha mondjuk mérlegen mérem és úgy 50kg-t nyomok ki fekvőtámaszba akkor fekvenyomásnál ha 50 kg-val nyomok az úgyan olyan nehéz?

2013. szept. 14. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekvenyomásnál nehezebb mert ha fekvőzöl több izomcsoport szál be pl:a lábad is.
2013. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és has 50 kg a fekvő az hány kiló fekvenyomás? 35-40?
2013. szept. 14. 12:32
 3/4 powerfanatic válasza:

Szia!

Itt most az a kérdés hogy előtte nyomtál e már fekve.

Mikor elkezdtem fekvenyomni akkor 40 fekvőtámasz simán ment pedig a 40 kg os súlyt csak 1 szer tudtam kinyomni.

A fekvenyomás nagyrészt mellizmot igényel míg a fekvő nagyobb részben tricepszet.

Egyik haverom 100- 120 fekvőt csinál meg egyszerre mégis az 50 kg os súly rajta szokott maradni.

Én jelenleg 85 kg ot tudok kinyomni, pedig 40 fekvőnél most se menne több. Remélem sikerült rávilágítani hogy a kettő közt nincs közvetlen kapcsolat.

2013. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azonos súlyra nézve az embereknek általában a fekvenyomás megy nehezebben, mivel nehezebb csalni :D
2013. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!