Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a Spártai edzés? Valaki...

Mark720 kérdése:

Mi az a Spártai edzés? Valaki elmagyarázza?

Figyelt kérdés

vékony vagy és az lenne a kérdésem hogy tudnék-e izmosodni vagy be indítani az étvágyam? A fő célom az izmosodás.

(a válaszokat előre is köszönöm)



2013. szept. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a spártai edzés, de neked heti 3 napos teljes testes súlyzós edzéssel kell kezdened és mellé legyen tömegnövelő étrend.


pl:

fekvenyomás

vállból nyomás egykezessel

lehúzás csigán mellhez

hiperhajlítás

bicepsz állva

tricepsz állva egykezessel

lábnyújtás vagy guggolás sarokalátéttel

lábhajlítás

vádli állva 3x50

hasprés / lebegőülés 3x amennyi megy


Heti 3 edzés . pl. hétfő-szerda-péntek, mindenből 3 sorozat 10-12 ismétléssel, kb. 1 perc pihenővel.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amikor valaki egy vékony kezdő akkor érdemes kihasználni a kezdő effektust amennyire csak lehet és egy direkt kezdőknek szánt erőnövelő programot kell csinálni hogy megterentse az alapot a későbbiekhez.

[link]

2013. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok: Fegyencedzés.

Én is azt csinálom immár 4. hete.

Ez az első program amelyben hiszek, és szerintem tényleg beválik!

Nosza, láss hozzá, nekem a fegyenc az életformám lett!

2013. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fasza vagy de ö izmosodni akar. 4 hét alatt tuti kigyurtad magad.
2013. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy darabig nekem is adta a fegyencedzés. Szálkás, és erős lettem. Nekem az a problémám a fegyencel, hogy most már hiába nehezítek a gyakorlatokon, nem tűnök nagyobbnak. Sajnos mivel nagyon vékony vagyok, mellé még magas is, ez nálam a fő szempont.
2013. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
velem is ugyan ez van :(
2013. szept. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!