Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volna egy problémám. Heti4x...

Volna egy problémám. Heti4x edzek abból kedd-péntek melledzés. Na most, van úgy hogy egy xy súlyba ami a maximumom előtt van 3 ismétlést tudok végre hajtani néha már csak 1et vagy még annyit sem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pl: kedden xy-ba 1ism. pénteken megy rendesen a 3 ism. de már kövihéten meg rám szakad az az xy súly. Ez engem nagyon aggaszt mit csinálhatok rosszul ? De az előbi súlyokba pedig nőnek az ism számok tehát erősödöm,de az 1ismétléses maximumom előtti súlynál pedig ez történik. És most már ott tartok h az eddigi xy súly vált az 1ism. maximumommá.Valaki help ??
2013. szept. 7. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rendesen regenerálódni. Heti egyszer eddz mellre is, keményen.
2013. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen volt már mikor elkezdtem hogy heti 1x melleztem de akkor nem volt jó mivel hétfőtől eljutottam megint hétfőig

én úgy éreztem hogy nem úgy mennek a súlyok.Mintha elszoktam volna tőle. De mikor újra átgondoltam a mellezést heti 2xre nekem ez így jobban bejött.Mivel így éreztem hogy jobban fejlődök.Csak mostanában jött be ez az egész zagyvaság.

2013. szept. 7. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
oks, csak jó tanács volt.;)
2013. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennél azért normálisabb válaszolók válaszát várom/vártam volna.
2013. szept. 7. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Túledzés?
2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem te ne ugassál be kisgyerek. Kaptál normális választ kiskancsó. Hogy neked ez nem tetszik, arról nem tehetek . Ha qurvaokosnak gondolod magad, akkor ne kérdezz.
2013. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy miért van az, hogy minden okos kitalálja, hogy 2x mellezik egy héten. Az valahogy senkinek sem jut eszébe, hogy 2x lábazzon.

Már pedig nagy valószínűséggel ez a gond, a másik lehetőség pedig, hogy nem mindig ugyanannyira terheled a melled mielőtt maxot akarnál nyomni.

2013. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!