Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Placebo hatás? Semmi értelme...

Placebo hatás? Semmi értelme a fokozóknak?

Figyelt kérdés

Vásároltam x értékben, kaptam egy ilyen edzés előtti teljesítmény fokozót.

Kíváncsi voltam, h valóban hat e, ezért minden nap barátnőmmel kevertettem egy szörpöt.

Nem árulta el melyik nap szórta bele ezt a szart és én ennek megfelelően em is tudtam eldönteni, h na van e valami.

Semmit nem éreztem...



2013. szept. 1. 17:18
 1/10 JayC ***** válasza:
ez így van, hatalmas szerepe van a placebónak, de azért vannak érezhető hatóanyagok is.
2013. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az az edzés előtti fokozó nem jött be neked. Lehet hogy igazából csak egy mentális fókuszfokozó volt, te pedig a bedurranást vártad tőle. Milyen termék volt pontosan? Mióta edzel?
2013. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan hatásos terméket aminek nem érezni ki az ízét és egyéb tulajdonságait bármiből. Nem hihető történet.
2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elhinni, mindnek van íze.
2013. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztosan csak egy no fokozó volt.
2013. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Powerd 2.0

Hidd el el lehet keverni meggy szörpben a cseresznyét, garantáltan nem veszed észre.

2013. szept. 1. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy semmit nem éreztél, főleg ha sokat kávézol, sok energiaitalt iszol.
2013. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy mennyi idővel előtte ittad meg. Ha csak kortyolgattad edzés közben az nem jó.
2013. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van magyarázzátok meg akkor, ha nektek így jobb:D
2013. szept. 2. 08:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit magyarázni. Egy randomizált placebokontrollos vizsgálat nem úgy történik ahogy végeztétek (aki a kezedbe adja az sem tudhatja mi van az üvegben, több alany is kell). Nem érezni kell valamit hanem azonos gyakorlatokat elvégezni azonos körülmények között. Ez az amit nem csináltatok.
2013. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!